LOGO Fikir

Logo Tasarımları - LOGO Fikir ...

LOGO Fikir
S.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

S.Murat

Sanat Yn. / Mersin

LOGO Fikir

Alt 18-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar;

Tıkanıp tıkanıp kaldığım bir konu da sizlerin yardımına ihtiyacım var müşteri 1 gün zaman verdi yapabilmem için ve bende hiç birşey çıkmıyor. Firmanın adı

" BARANSEL " Nakliye İnş. Tur. San. Ltd. Şti.

Müşteri şöyle birşey istiyor " BARAN yağmur anlamına geliyor " + müşterim yağmur ve su birikintisi tarzında bir logo istiyor karaktere de yansıtabilirsin felan dedi ama bir türlü çıkaramadım birşeyler sizlerin bir fikri olursa çok sevinirim yani hangi karaktere ne uygulanabilir ya işte off LOGO Fikir) anlatabildim umarım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sevgili arkadaşım benim bu mesajı yazmamın tek nedeni başka birinin benim yerime üslubuna dikkat etmeden sana cevap yazıp tatsız bir tartısmanın çıkma ihtimalidir.
sitede hiçbir zaman fikir, eskiz, çizim birisi için burada yapılmaz keza doğrusu da budur.

burada sadece mevcut tasarımlar üzerinde konuşulur hatalar, olumlu noktalar söylenir daha iyiye nasıl gider? diye herkes fikrini yazar.

bence sende ne kadar kötü oldugunu düşünürsen düşün, burada bizimle paylaş ve üzerine konusalım..emek olmadan ekme olmaz.kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
yazarcizer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yazarcizer

Grafiker / Kocaeli

Alt 19-09-2011 #3
1 gün çok; 40-45 dk'da yapan bile var. Görüşün:

peki bir logoya 40-45 dakika uğraşıp 150-200 lira paha biçmek sizcede adil mi ?
Kurumsal kimlik tasarımlarınızı cüzzi rakamlarla yapabilirim.. - Türkiye Geneli
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 19-09-2011 #4
Bu işi hazır fontlardan biriyle yapacaksanız www.dafont.com u inceleyebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 19-09-2011 #5
BARANSEL kelimesinin sol tarafından önce bir damla ile başlayan "sel" tarafına doğru bir su akışı şeklinde olan çizim yapabilirsin. Gece gördüm konuyu ama o zaman aklıma bir fikir gelmemişti. Sabah geldi aklıma.
Bu mesajdan alıntı yap
S.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

S.Murat

Sanat Yn. / Mersin

Teşekkür Ederim

Alt 19-09-2011 #6
sevgili arkadaşım benim bu mesajı yazmamın tek nedeni başka birinin benim yerime üslubuna dikkat etmeden sana cevap yazıp tatsız bir tartısmanın çıkma ihtimalidir.
sitede hiçbir zaman fikir, eskiz, çizim birisi için burada yapılmaz keza doğrusu da budur.

burada sadece mevcut tasarımlar üzerinde konuşulur hatalar, olumlu noktalar söylenir daha iyiye nasıl gider? diye herkes fikrini yazar.

bence sende ne kadar kötü oldugunu düşünürsen düşün, burada bizimle paylaş ve üzerine konusalım..emek olmadan ekme olmaz.kolay gelsin.
Teşekkür Ederim Uyardığın İçin En İyisi Yaptıklarımı Sizinle Paylaşayım Onun Üzerinden Değerlendirme Yapalım
Bu mesajdan alıntı yap
Dertsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dertsiz

Matbaacı / Samsun

Alt 19-09-2011 #7
Merhaba Arkadaşlar;

Tıkanıp tıkanıp kaldığım bir konu da sizlerin yardımına ihtiyacım var müşteri 1 gün zaman verdi yapabilmem için ve bende hiç birşey çıkmıyor. Firmanın adı

" BARANSEL " Nakliye İnş. Tur. San. Ltd. Şti.

Müşteri şöyle birşey istiyor " BARAN yağmur anlamına geliyor " + müşterim yağmur ve su birikintisi tarzında bir logo istiyor karaktere de yansıtabilirsin felan dedi ama bir türlü çıkaramadım birşeyler sizlerin bir fikri olursa çok sevinirim yani hangi karaktere ne uygulanabilir ya işte off LOGO Fikir) anlatabildim umarım.
http://www.pixellogo.com/Catalog.aspx

işine yarayacağını umarım
Bu mesajdan alıntı yap
Dertsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dertsiz

Matbaacı / Samsun

Alt 19-09-2011 #8
sayfaya girince search kutucuğuna transport yaz

beğendiğin logoyu müşterinin isteğine göre tekrar çiz

ya da müşteriyi ikna edebilirsen para ile de alabilirsin

LOGO Fikir

mesela bu sayfada sırtında satürn taşıyan bir adam figürü var