Logo fiyat önerisi

Logo Tasarımları - Logo fiyat önerisi ...

Logo fiyat önerisi
harungundogdu1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harungundogdu1

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamün Aleyküm. Ben özel bir firmada grafik tasarımcısı olarak çalışıyorum. Ben burada grafik işine başladım ve hiç freelance iş yapmamıştım. Geçen gün bir logo işi geldi yakın arkadaşın arkadaşıymış. 50 tl dedi 75 e yaparım dedim yaptım (resmini attım). Toplamda logo için 45dk-1saat arası uğraştım 5-6 farklı tasarım yaptım. Sizce fiyatı ne olmalıydı? Aslında daha bu tarz işler gelecek, onlar için fiyat araştırması yapıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim...

Logo fiyat önerisi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selamün Aleyküm. Ben özel bir firmada grafik tasarımcısı olarak çalışıyorum. Ben burada grafik işine başladım ve hiç freelance iş yapmamıştım. Geçen gün bir logo işi geldi yakın arkadaşın arkadaşıymış. 50 tl dedi 75 e yaparım dedim yaptım (resmini attım). Toplamda logo için 45dk-1saat arası uğraştım 5-6 farklı tasarım yaptım. Sizce fiyatı ne olmalıydı? Aslında daha bu tarz işler gelecek, onlar için fiyat araştırması yapıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim...

Logo fiyat önerisi
Merhaba kardeşim , öncelikle hayırlı uğurlu olsun.
Tasarım fiyatlandırması açıkcası yaptığın işe göre değişiklik gösterebilir.Yukarıda olan tasarım açıkcası sade ve yapımı basit olduğundan aldığın fiyat uygundur.Ama olurda başka bir firmaya böyle vektörel çizimlerle beraber bir logo yaparsan işte o zaman fiyat değişebilir.Aslında sadece logoda değil her işte fiyatlandırmayı emek + zaman + yapılan iş ( karakter çizimi , özel şekil çizimleri v.s ) + revize sayıları gibi üzerinden yaparsan aslında makul fiyatını ortaya çıkartırsın.Ama deli divane uğraştıktan sonra biri gelir sana 50 ateşlim sana derse de yaptığın tasarımı verme.
Bu mesajdan alıntı yap
harungundogdu1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harungundogdu1

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2015 #3
Merhaba kardeşim , öncelikle hayırlı uğurlu olsun.
Tasarım fiyatlandırması açıkcası yaptığın işe göre değişiklik gösterebilir.Yukarıda olan tasarım açıkcası sade ve yapımı basit olduğundan aldığın fiyat uygundur.Ama olurda başka bir firmaya böyle vektörel çizimlerle beraber bir logo yaparsan işte o zaman fiyat değişebilir.Aslında sadece logoda değil her işte fiyatlandırmayı emek + zaman + yapılan iş ( karakter çizimi , özel şekil çizimleri v.s ) + revize sayıları gibi üzerinden yaparsan aslında makul fiyatını ortaya çıkartırsın.Ama deli divane uğraştıktan sonra biri gelir sana 50 ateşlim sana derse de yaptığın tasarımı verme.
Allah razı olsun kardeşim.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2015 #4
Hatır gönül işiyse bu fiyat fena değil ancak normal bir logo tasarımı 300 tlden aşağı olmamalı. Zira ben yıllardır bu fiyatın altına çalışmadım hiçbir müşteriyle.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fiyat, logo