logo fiyatı

Logo Tasarımları - logo fiyatı ...

logo fiyatı
ewrem87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewrem87

Grafiker / İstanbul

logo fiyatı

Alt 24-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bır logonun fıyatı asagı yukarı ne kadar oluyor.ben bu ıse yenım gırdım sayılır.calıstıgım yerde yapıyorum ama fıyatlarını bılmıyordum sımdı dısarıdan bır ıs aldım logo yapımı ama ne kadar fıyat verecegımı bılemedım yardım edersenız sevınırım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
daha önce forumda bir konu açıldı bununla ilgili
aratırsanız göreceksiniz orda bilgi verdik
umarım işinizi görür
Bu mesajdan alıntı yap
ewrem87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewrem87

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2008 #3
ya ben aradım ama bulamadım ne dıye arıyım? logo fıyatı dedım ararken bulamadım ama yardım edebılırmısınız?
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-01-2008 #4
Bu mesajdan alıntı yap
karizmatikserseri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karizmatikserseri

Grafiker / Malatya

Alt 16-02-2008 #5
UZUN SÜREDİR LOGO ÇALIŞMALARI İÇERSİNDEYİM PATENT ESTÜTÜSÜNDE ONAYLANIYOR FİYATLAR KONUSUNA GELİNCE KENDİNİZE SABİT BİR FİYAT LİSTESİ OLUŞYURUN ZORLUK VE GÖRSELLİK DERECSİNE VE İSTEĞE BAĞLI OLANLARIN FİYATLARINI YAZIN HER ZAMAN ÇALIŞMANIN TANITIMI NI YAPTIĞINZ KİŞİLERE KENDİ ÇALIŞMALARINIZIDA GÖTÜRÜN BN CD HALİNE GETİRDĞİM YANLIZ PSD DEĞİL jpg larak veriyorum ordan beğendiklerini uyarlıyorum fiyatlara gelince

yaptığım çalışmalrın kalitesi ve verdiğim terin durumuna göredr yapmış olduğunuz logoyu patent altına almak isteyen olursa patent enstütüeünün yasal tüzüğünü bilmelisiniz ve kullanılmamış olduğuna dikkat edin başınız ağrımasın zatem kabulda edilmez şimdiden kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logo, fiyat, logo fiyati