Logo Fiyatlandırma ( ACİL)

Logo Tasarımları - Logo Fiyatlandırma ( ACİL) ...

prograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prograf

Webmaster / Ankara

Alt 12-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
Bir okulun logo işini aldım,Okulun Resim Hocasının Çizmiş Olduğu Logoyu Vektörel Olarak Çizmem İsteniyor,Bu İşe Nasıl Fiyatlandırma Vereceğimi Bilemedim,Bana Nasıl Fiyat Vermem Gerektiğini Söylermisiniz. ?

Yapacağım tek iş hocanın çizdiği logoyu bilgisayar ortamında matbaada sorunsuz bir şekilde çıkacak biçimde ayarlamak..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 13-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çizeceğiniz logonun ne kadar zaman alacağını ve zorluk derecesini bilmeden ücret tespit etmek zor, kaldı ki bilsek yine zor. Emek verecek olan sizsiniz, gönlünüzden ne geçiyorsa karşı tarafla görüşüp tatlıya bağlarsınız Logo Fiyatlandırma ( ACİL) Neticede çalışılmış bir logoyu vektöre dönüştüreceksiniz, zor olmasa gerek.
Bu mesajdan alıntı yap

prograf

Webmaster / Ankara

Alt 13-12-2012 #3
zor olmasada hazırlanmış bir logoyu çevirmek,işin sıkıntılı yanı matbaaya gircek,okul arması kravat ceketler için vs'de kullanılcak,3-4güne biter muhtemelen...
Bu mesajdan alıntı yap

prograf

Webmaster / Ankara

Alt 13-12-2012 #4
yok mu belli bir fiyat söyleyecek arkadaş. ?
Bu mesajdan alıntı yap
aliakbas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliakbas

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-12-2012 #5
200 tl diyebilirsin o kadar sürecekse.
Bu mesajdan alıntı yap
muratkeceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratkeceli

Grafiker / Ankara

Alt 18-12-2012 #6
3-4 saat diyeceğinize 3-4 gün dediniz galiba Logo Fiyatlandırma ( ACİL)
Bu mesajdan alıntı yap
Respect26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Respect26

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-12-2012 #7
3-4 saat diyeceğinize 3-4 gün dediniz galiba Logo Fiyatlandırma ( ACİL)
Murat Bey,
Takdir edersiniz ki hiç birimiz bu işe anamızın karnında başlamadık.Arkadaşımızın telaşından anladığım kadarıyla bu işe yeni başlamış olmalı.Belkide ilk olarak ücret karşılığında yapacağı bir iştir.Hepimiz şu anki tecrübelerimizle 5 dk. da yapabileceğimiz işler üzerinde günlerce uğraşmadık mı ?

Bende ilk aldığım işte en az arkadaşımız kadar heyecanlıydım.Bırakın fiyat vermeyi kaç günde yetiştirebileceğime dair şüphelerim oluyordu.

Prograf arkadaşımız, bir dahaki sefere bu şekilde aciliyet söz konusu işlerinizde, gizli ise en azından ona benzer bir logoyu örnek göstererek böyle bir logo diye soracak olursanız, eminim ki daha tatmin edici cevaplar alacaksınızdır.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
muratkeceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratkeceli

Grafiker / Ankara

Alt 28-12-2012 #8
Murat Bey,
Takdir edersiniz ki hiç birimiz bu işe anamızın karnında başlamadık.Arkadaşımızın telaşından anladığım kadarıyla bu işe yeni başlamış olmalı.Belkide ilk olarak ücret karşılığında yapacağı bir iştir.Hepimiz şu anki tecrübelerimizle 5 dk. da yapabileceğimiz işler üzerinde günlerce uğraşmadık mı ?

Bende ilk aldığım işte en az arkadaşımız kadar heyecanlıydım.Bırakın fiyat vermeyi kaç günde yetiştirebileceğime dair şüphelerim oluyordu.

Prograf arkadaşımız, bir dahaki sefere bu şekilde aciliyet söz konusu işlerinizde, gizli ise en azından ona benzer bir logoyu örnek göstererek böyle bir logo diye soracak olursanız, eminim ki daha tatmin edici cevaplar alacaksınızdır.

İyi çalışmalar.
bişeyler düşünüp sıfırdan yapmakla var olan bişeyi yapmak arasındaki farkı bildiğinizi umuyorum ben bu işe başladığımda ne internet vardı ne tarayıcı yine de bu tarz işler için günlerce uğraşmadık şimdiki zaman teknolojisi bu tarz işleri çok kolaylaştırıyor hiç bir şey bilmeseniz bile internetten nasıl yapıldığı konusunda binlerce paylaşım var
yeni başlayan arkadaşlar bu teknolojiye rağmen 3-4 gün uğraşacaksa bence hiç uğraşmasınlar
Bu mesajdan alıntı yap
garbanzo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

garbanzo

Grafiker / İzmir

Alt 07-01-2013 #9
bişeyler düşünüp sıfırdan yapmakla var olan bişeyi yapmak arasındaki farkı bildiğinizi umuyorum ben bu işe başladığımda ne internet vardı ne tarayıcı yine de bu tarz işler için günlerce uğraşmadık şimdiki zaman teknolojisi bu tarz işleri çok kolaylaştırıyor hiç bir şey bilmeseniz bile internetten nasıl yapıldığı konusunda binlerce paylaşım var
yeni başlayan arkadaşlar bu teknolojiye rağmen 3-4 gün uğraşacaksa bence hiç uğraşmasınlar
Belki arkadaş günde 1 saat zaman ayırabiliyordur.Hevesini kırmayalım.
Bu mesajdan alıntı yap
SeyfiYalcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2013 #10
S.a arkadaşım bence 100-50 arası birsey makuldur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları