logo grafik tasarım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - logo grafik tasarım - Türkiye Geneli ...

aylin2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aylin2000(40)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

logo grafik tasarım

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Eğitim ve Danışmanlık Firması olarak faliyet göstermekte olan şirketimiz için MBA SD SİNERJİ olar 3 logo tasarımına ihtiyacımız var ve yaklaşık3 haftadır istediğimiz gibi bir logo bulamıyoruz MBA eğitimi SD danışmanlığı SİNERJİ PSİKOLOJİK DANIŞMALIĞI çağrıştırmalı ve MBA için özellikle dünya etrafında insanlar olarak düşündüğümüzü bildirmek isterim bunun ile ilgili çalışma yapabilecek arkadaşlar var ise seviniriz..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları logo grafik tasarım - Türkiye Geneli - logo grafik tasarım - Türkiye Geneli ya da logo grafik tasarım - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
logo grafik tasarım - Türkiye Geneli | logo grafik tasarım - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

h_ercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h_ercan

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2011 #3
ekleyin görüşelim