Logo hakkında Yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Logo hakkında Yardım Sponsorlu Bağlantılar Ben Adobe photoshop Cs 5 kullanıyorum ve futbol takımı logoları yapmaya çalışıyorum .Tabi yapabildiğim kadar.Ve bunu geliştirmek istiyorum yani sadece futbol logoları alanında . Bana yardım edebilecek olan ...

Logo hakkında Yardım
TAHAAA^^ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TAHAAA^^

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Logo hakkında Yardım

Alt 21-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben Adobe photoshop Cs 5 kullanıyorum ve futbol takımı logoları yapmaya çalışıyorum .Tabi yapabildiğim kadar.Ve bunu geliştirmek istiyorum yani sadece futbol logoları alanında .

Bana yardım edebilecek olan var mı acaba bu futbol logosu hakkında dersleri bana temin edebilir misiniz yada siz yardım ede bilir misiniz ?

Yardım ederseniz çok mutlu olurum ayrıca foruma yeni katıldım inş.daha çok vakit geçirip sizin tecrübelerinizden yararlanıcam.Saygılar Taha:alkis:Logo hakkında Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 21-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mesela photoshop bilginiz orta derece de olsa logo yapabileceğinize inanıyorum...
Logo örneklerine bakmanızı tavsiye ederim...Logo yapımı için ders verilebileceğini sanmıyorum.Hayal gücünüz varsa logo yapmak zor gelmez.
aklınızdan nasıl bir logo yapmalıyım diye düşünmelisiniz? Bu logo bu spor takımını temsil eder mi ? Bu logo da hangi renkleri kullanmalıyım? gibisinden sorular sormalısınız kendinize ve aldığınız cevapları somutlaştırarak en iyi şekilde logoyu orta çıkarmaya çalışmalı....
kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

TAHAAA^^

Alt 21-08-2010 #3
Ben logoyu basit olarak nasıl yapacağımı biliyorum ama bu logoyu çok daha iyi efekt olsun yansıma olsun arka plan olsun gölgeler olsun bunları yapmak için yardıma ihtiyacım var mesela ben cs3 kullanıyordum ama sildim cs 5 i dün bu konuyu yazmadan önce indirdim ama sorunla karşılaştım. cs5 full arıyorum ama bulamıyorum sizce hangisini kullanıyım bunun tek linkini temin etme şansınız var mı acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 21-08-2010 #4
Ben logoyu basit olarak nasıl yapacağımı biliyorum ama bu logoyu çok daha iyi efekt olsun yansıma olsun arka plan olsun gölgeler olsun bunları yapmak için yardıma ihtiyacım var mesela ben cs3 kullanıyordum ama sildim cs 5 i dün bu konuyu yazmadan önce indirdim ama sorunla karşılaştım. cs5 full arıyorum ama bulamıyorum sizce hangisini kullanıyım bunun tek linkini temin etme şansınız var mı acaba ?
photoshop firması olan adobenin kendi sitesi olan adobe.comdan yükleyebilirsiniz...
crack,yamayla da süresiz kullanım haline getirebilirsiniz...
Aradığınız; gölgelendirme, efektlerde forumda mevcut arama yaparak bulabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

TAHAAA^^

Alt 21-08-2010 #5
photoshop firması olan adobenin kendi sitesi olan adobe.comdan yükleyebilirsiniz...
crack,yamayla da süresiz kullanım haline getirebilirsiniz...
Aradığınız; gölgelendirme, efektlerde forumda mevcut arama yaparak bulabilirsiniz...

aradım sitesinde ama sanırım paralı .acaba link verme şansınız var mı
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 21-08-2010 #6
++++++++++++++++++++++
Yaptığınız kural ihlalidir. ( Flood)
Kuralları gözden geçirin lütfen.

Ayrıca neden ısrarla logolarda efekt, yansıma ve gölgelendirme kullanmak istiyorsunuz. Uygulanacak olan bir logoda bunların sorun yaşatacağını hesapladınız mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
MeDxxCeZir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MeDxxCeZir

Öğrenci (Grafik) / Bolu

Alt 22-08-2010 #7

Ben Adobe photoshop Cs 5 kullanıyorum ve futbol takımı logoları yapmaya çalışıyorum .Tabi yapabildiğim kadar.Ve bunu geliştirmek istiyorum yani sadece futbol logoları alanında .

Bana yardım edebilecek olan var mı acaba bu futbol logosu hakkında dersleri bana temin edebilir misiniz yada siz yardım ede bilir misiniz ?

Yardım ederseniz çok mutlu olurum ayrıca foruma yeni katıldım inş.daha çok vakit geçirip sizin tecrübelerinizden yararlanıcam.Saygılar Taha:alkis:Logo hakkında Yardım
Arkadasım logo yapıcaksan photoshopta yapmanı önermem.Vektörel olarak çizim yapabilecegin en iyi program bence "Adobe Illustrator" .Photoshopta mesela yapıyosun büyütmen gerekti.Büyütemessin çünkü pixel tabanlı bir program.Yani fotograflar icin genelde.Ama "Adobe Illustrator" de yaptıgın bir çalısma vektörel oldugundan istedigin boyuta ulastırabilirsin.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 25-08-2010 #8
aradım sitesinde ama sanırım paralı .acaba link verme şansınız var mı
sanırım bir önceki mesajım iyi anlaşılmadı... Adobe.com sitesinden 30 günlük deneme sürümünü indirerek, warez paylaşım yapan sitelerde paylaşılan crack ile sürümü süresiz hale çevirebilirsiniz...Tabi ki adobe.com ürettiğini paralı satar, emek değersiz mi ki ...Logo hakkında Yardım
Bu mesajdan alıntı yap