logo hakkında yorum bekliyorum umarım doğru yapmışımdır yüklemeyi

Logo Tasarımları - logo hakkında yorum bekliyorum umarım doğru yapmışımdır yüklemeyi ...

denisreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denisreklam

Grafiker / Aydın

Alt 09-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışma görülüyor ama biz böyle başlıklar istemiyoruz
kuralları okursanız daha sağlıklı topikler açabilirsiniz

Forum Kuralları
28-) Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-11-2008 #3
Haksız bir tepki vermek istemem ama "reklamcılık" sektörüne çalışma hazırlayan bazı arkadaşlar (ki bazıları konu açarken "işte logom, yeni firma logom, iş yerimin logosu vb." isimleri konu başlığı yapıyorlar) sürekli olarak bu renkleri kullanarak çeşitli çalışmalar hazırlamakta.Açıkçası bunlar birbirinin benzeri olmaktan öteye geçemiyor ne yazık ki.Böyle bir sektör için daha geniş bir çerçeve çizilmeli diye düşünüyorum."kalem, fırça vb." görselleride gereğinden fazla kullanılmakta.
Biraz dolmuşum sanırım logo hakkında yorum bekliyorum umarım doğru yapmışımdır yüklemeyi
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2008 #4
Olabilirliliği var ancak yazının rengi çiğ sanki biraz. Daha olgun bir renk kullanılırsa arka plandaki çok renkliliği dengeler sanırım.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 09-11-2008 #5
Gayet iyi bir çalışma olmuş eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 09-11-2008 #6
pardon ama ben göremiyorum çalışmayı :S
Bu mesajdan alıntı yap
topik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

topik

Grafiker / Ankara

Alt 10-11-2008 #7
reklam kelimesinin altındaki yansımanın bir logo çalışmasına uygun olmadığını düşünüyorum. onun dışında biraz sıradan ama görsel olarak güzel bir çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
denisreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denisreklam

Grafiker / Aydın

Alt 10-11-2008 #8
yorumlarınız için teşekkür ederim bundan sonra daha dikkatli olurum ilginiz için tekrar tşk ederim iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
burcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcu

Grafiker / Ankara

Alt 10-11-2008 #9
emeğinize sağlık güzel çalışma olmuş.ama renkler diğer ardaşlarında söylediği gibi çiğ duruyor.2-3 ton daha koyu yeşil daha ii durur.birde resimdeki işaretli yerler göze kötü geliyor.orayada bi çare düşünmelisiniz bence .kolay gelsin.logo hakkında yorum bekliyorum umarım doğru yapmışımdır yüklemeyi
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bekliyorum, doğru, hakkında, logo, umarım, yapmışımdır, yorum, yüklemeyi