logo hakkında yorumlarınızı bekiyorum

Logo Tasarımları - logo hakkında yorumlarınızı bekiyorum ...

yilmaz5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yilmaz5907

Baskıcı / Tekirdağ

Alt 05-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar kendi sirketimin logosu yeni tasarladım belki biraz amatörce ama yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 05-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fazla kalabalık...

çoğu başarılı markaların en önemli ortak özellikleri sadelikleridir. çünkü sade tasarımlar kolayca, gözü yormadan anlatılmak istenileni sergiler. bu tür kalabalık çalışmalar insanların dikkatini dağıtır ve akılda kalıcı olmasını engeller. bence; en başta yapılması gereken kendine bir çizgi belirle, o çizgi yolunda ilerle derim.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 05-11-2008 #3
Evet Yeliz GÖKÇEN' in de belirtti gibi çok kalabalık, sade ve hoş olabilirdi.Reklam fontu çok hoş durmuş, yandaki şekilleri kaldırır veya biraz daha uygun kullanırsanız daha iyi şeyler çıkabilir.
Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
gülümse_61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümse_61

Eğitimci / Trabzon

Alt 05-11-2008 #4
fazla kalabalık...

çoğu başarılı markaların en önemli ortak özellikleri sadelikleridir. çünkü sade tasarımlar kolayca, gözü yormadan anlatılmak istenileni sergiler. bu tür kalabalık çalışmalar insanların dikkatini dağıtır ve akılda kalıcı olmasını engeller. bence; en başta yapılması gereken kendine bir çizgi belirle, o çizgi yolunda ilerle derim.
arkadaşa katılıyorum söylenecek olan herşeyi söylemişlogo hakkında yorumlarınızı bekiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
sungur59 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sungur59(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #5
diger arkadaşların dediklerinin yanında bide T harfi bana tekin acar ' ın Logosunundaki T yi anımsattı ve T harfi kaybolmuş gibi göze direkt olarak reklam vurgulanıyor....
Bu mesajdan alıntı yap
arcya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arcya(36)

Eğitimci / İzmir

Alt 05-11-2008 #6
sadece TReklam yazısını görmek daha iyi olur bece. beyaz fonda net ve sade bir çalışma daha uygun olacaktır. küreler konuyla alakasız olmuş.. özelliklede doğalgaz firması havası veren o alevi kaldırmanı tavsiye ederim. eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #7
sadece TReklam yazısını görmek daha iyi olur bece. beyaz fonda net ve sade bir çalışma daha uygun olacaktır. küreler konuyla alakasız olmuş.. özelliklede doğalgaz firması havası veren o alevi kaldırmanı tavsiye ederim. eline sağlık.
Ben de buna katılıyorum ancak l harfi alev olmamalı.
Bu mesajdan alıntı yap
arzutoprak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arzutoprak

Grafiker / Konya

Alt 05-11-2008 #8
Arkadaşım emek ve zaman harcamışsın belli ama bence T harfinin vurgulanması gerekirken altında kullandığın yuvarlak renkli küre objeleri buna tamamen engel ve diğer kesinlikle değiştirmelisin dediğim noktada o sevgili mavi alevcik logo hakkında yorumlarınızı bekiyorum benmi anlamadım yoksa gerçekten konuyla bir alakası varda algılayamıyormuyum? :S kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 06-11-2008 #9
amatörlüğünü gizlemenin yolu
gereksiz yere malzeme kullanmak değildir
sade ve şık olmaya çalışmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 06-11-2008 #10
çeşitli sitelerdeki logo çalışmalarını inceleyerek ve bol bol çalışarak kendinizi geliştirmelisiniz.çalışmanız karışık görünüyor.mümkün olduğunca sade,az renkli,efektsiz çalışmalar hem görsellik hemde kullanım açısından daha hoş olacaktır.kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bekiyorum, hakkında, logo, yorumlarınızı