Logo İçin Birebir Vektörel Çizim - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Logo İçin Birebir Vektörel Çizim - Türkiye Geneli ...

mrtgzl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtgzl

Webmaster / Bursa

Alt 06-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo İçin Birebir Vektörel Çizim

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Bir logo için birebir vektörel çizim istenmektedir.

En geç 2-3 gün içerisinde vereceğim logonun birebir aynısını çıkarabilecek arkadaşlar lütfen irtibata geçsinler. Özellikle belirtiyorum sıfırdan çizilmeli, en küçük detayına kadar atlanmamalı; matbaaya girecek çünkü.

Notlar:
- Çizim üzerinde çeşitli ışık ve effect'ler mevcut. Bunları dilerseniz vektör programında dilerseniz photoshop ile verebilirsiniz. Önemli olan birebir, aynısı olması.
- Illustrator'ın resmi otomatik vektöre çevirme vb. özelliklerini kullanmanızı istemiyoruz. Sıfırdan çizilmeli.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Logo İçin Birebir Vektörel Çizim - Türkiye GeneliLogo İçin Birebir Vektörel Çizim - Türkiye GeneliLogo İçin Birebir Vektörel Çizim - Türkiye GeneliLogo İçin Birebir Vektörel Çizim - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mssahin88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mssahin88(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-12-2012 #3
********* adresinden mail gönderildi
zumruttasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zumruttasarim

Yrd. Grafiker / Tokat

logo tasarımı

Alt 07-12-2012 #4
merhaba ben logo tasarımı için rahatsız ettim.siz bana logoyu gönderirseniz ben de size örnek çalışma gönderebilirim.iyi akşamlar.
kokolilas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kokolilas(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2012 #5
ne kadar ücret düşünüyorsunuz??
bilgeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgeee

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 10-12-2012 #6
Halen geç kalmadıysam ben çizebilirim...