Logo için fikre ihtiyacım var aciil !

Logo Tasarımları - Logo için fikre ihtiyacım var aciil ! Sponsorlu Bağlantılar slm arkadaslar ben bir iş aldım acemiyim bu konuda yeteneim az cok var ama hayal gücümü kullanamıorum stres oldugundan dolayı benim yapmam logoyu kayısı, üzüm gbi meyve resimlerini ...

tubish_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tubish_

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaslar ben bir iş aldım acemiyim bu konuda yeteneim az cok var ama hayal gücümü kullanamıorum stres oldugundan dolayı benim yapmam logoyu kayısı, üzüm gbi meyve resimlerini malatya haritasını çzp yerleştirmemi istediler haritayı çizdim ama nasıl dizebilirim nasıl yaparsam guzel durur onu bulmak bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim... Şimdiden Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş almadan önce bir konuda uzmanlaştıktan sonra iş almayı deneyerek bu işi öğrenebilirsiniz.

Bunun dışında sitemizde de bir çok örneğine rasltayacağınız logo örneklerini izleyerek, logo nun ne olduğunu öğrenerek bu işe başlayabillirsiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-11-2008 #3
"... acemiyim bu konuda yeteneim az cok var ama hayal gücümü kullanamıorum..."
Bu ifadeleri bir müşteri kullansaydı eminim ona yardımcı olmak isteyen bir grafikere kolaylıkla ulaşabilirdi.Bir grafikerin ya da grafiker adayının bu kelimelerle yardım istemesi "garip" görünüyor.

Temel Tasarım İlkeleri
Bu kısımda ve forumun birçok yerinde ufkunuzu açacak, kendi sınırlarınızı zorlayacak, içinizde ki "grafiker" i ortaya çıkarmaya yönelik adımlar atmanızı sağlayacak bilgi, birikim ve tecrübe mevcut.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aciil, fikre, icin, ihtiyacım, logo, var