Logo için uygun boyut ?

Logo Tasarımları - Logo için uygun boyut ? Sponsorlu Bağlantılar Photoshopla logo yapmak istiyorum boyutlar ne olmalı her yerde rahatlıkla kullanılebilecek bir boyut olsun istiyorum. Şimdiden teşekkürler. Sevgiler......

Logo için uygun boyut ?
BayanBuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BayanBuS

Hiç Biri / Bursa

Logo için uygun boyut ?

Alt 03-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshopla logo yapmak istiyorum boyutlar ne olmalı her yerde rahatlıkla kullanılebilecek bir boyut olsun istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sevgiler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mudes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mudes(32)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 03-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk defa logo boyutu soran birine rastliyorum

logo yapiminda kullanilan belirli bir ölcü yoktur senin ne yapacagina bagli sana kalmis
sadece logoyu yaparken büyük ölcülerde calisman heryerde kullanmana olanak saglayacaktir
örnegin 250 x 250 cm gibi.....,
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 04-07-2014 #3
Eğer çalışmayı vektörel bir programda (İllustrator, Corel, Freehand) yaparsanız büyütme küçültme gibi bir sorununuz olmaz photoshopta yaptığınız bir çalışma size sıkıntı yaşatabilir.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap