Logo İstek - Sertex

Logo İstek - Logo İstek - Sertex Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar arakadaşlar Yapımına başlayacağım dergi için; logo görseli aşağıdadır bu görselin internetten bulunmuş jpeg şeklidir ve dergide bu logoyu bu şekilde rahatlkıkla kullanabilsemde bana renk değerleri gerekecektir. Logonun ...

Logo İstek - Sertex
Graf!ker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graf!ker

Grafiker / İstanbul

Logo İstek - Sertex

Alt 26-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arakadaşlar

Yapımına başlayacağım dergi için; logo görseli aşağıdadır bu görselin internetten bulunmuş jpeg şeklidir ve dergide bu logoyu bu şekilde rahatlkıkla kullanabilsemde bana renk değerleri gerekecektir. Logonun kendi çizimi veya vektörlü halini bulmamda yardımcı olcak imkanınız varmı?

Logo İstek - Sertex
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar arakadaşlar

Yapımına başlayacağım dergi için; logo görseli aşağıdadır bu görselin internetten bulunmuş jpeg şeklidir ve dergide bu logoyu bu şekilde rahatlkıkla kullanabilsemde bana renk değerleri gerekecektir. Logonun kendi çizimi veya vektörlü halini bulmamda yardımcı olcak imkanınız varmı?

Logo İstek - Sertex
Grafikerseniz enfazla 15 dkda çizersiniz bu logoyu nasıl bir yardım istediğinizi anlamadım doğrusu
Bu mesajdan alıntı yap
Graf!ker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graf!ker

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2011 #3
Sorun çizimde değil Logo İstek - Sertex Sorun renk.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-01-2011 #4
elinizdeki donedeki en yakın rengi kullanın çünkü, sertex firmasına ait bir kaç görsele baktım dış mekan tabelasında farklı, ürün kataloğunda farklı. Ben sizin yerinizde olsam firma yetkilisiyle bu konuyla ilgili kontak kurardım.
şimdiden kolay gelsinLogo İstek - Sertex
Bu mesajdan alıntı yap
HisarMedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HisarMedya

Webmaster / Ankara

Alt 31-01-2011 #5
elinizdeki donedeki en yakın rengi kullanın çünkü, sertex firmasına ait bir kaç görsele baktım dış mekan tabelasında farklı, ürün kataloğunda farklı. Ben sizin yerinizde olsam firma yetkilisiyle bu konuyla ilgili kontak kurardım.
şimdiden kolay gelsinLogo İstek - Sertex
mantıklı bir yaklaşımı takip edin.ülkemizde renk ölçümlerine dikkat etmezler genellikle özellikle tc kimlik kartımız renk herkezde farklıdır son yıllarda değiştimi bilmiyorum.bence yakın tonda renkleri kullanın.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-02-2011 #6
Merhabalar arakadaşlar

Logo İstek - Sertex

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kardelenbaskı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kardelenbaskı

Grafiker / Kırklareli

Alt 18-05-2011 #7
Ok kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap