logo istek

Logo İstek - logo istek ...

logo istek
WomenX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WomenX

Eğitimci / Çanakkale

Dosya16

logo istek

Alt 23-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar.
medya destek konulu bir isteğim olucaktı yardım edebilirmisiniz...

yardım eden etmeyen herkese çok teşekkür ederim.

iyi forumlar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 23-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tam bir açsan o konuyu ?
Bu mesajdan alıntı yap

WomenX

Eğitimci / Çanakkale

Alt 23-04-2012 #3
Tam bir açsan o konuyu ?
tabikide açarım ağırlığı firma ürün reklamları (biryağ-çaykur vs) film oyun tiyatro tanıtımları yani kısacası bir nevi sanal medya desteği sunan bir site yapmak istiyorum. onun için öncelikli güzel bir logoya ihtiyacım olduğunu düşünüyorum...

sitem
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 23-04-2012 #4
tabikide açarım ağırlığı firma ürün reklamları (biryağ-çaykur vs) film oyun tiyatro tanıtımları yani kısacası bir nevi sanal medya desteği sunan bir site yapmak istiyorum. onun için öncelikli güzel bir logoya ihtiyacım olduğunu düşünüyorum...

sitem
ticari amaçlı bir site için ticari değeri olmayan bir istek.
Sizce size logo yapan arkadaş yemek, giyim ve asgari ihtiyaçlarını nasıl gideriyordur.

Benim cevabım; Yaptığı işe karşılık ücret alan arkadaş.
Bu mesajdan alıntı yap

WomenX

Eğitimci / Çanakkale

Alt 23-04-2012 #5
ticari amaçlı bir site için ticari değeri olmayan bir istek.
Sizce size logo yapan arkadaş yemek, giyim ve asgari ihtiyaçlarını nasıl gideriyordur.

Benim cevabım; Yaptığı işe karşılık ücret alan arkadaş.
neden böyle bir polimiğe girdin anlamıyorum. ticari olduğunu nerden biliyorsun. veya logoya ücret ödemeyeceğimi neye dayanarak ima ediyorsun. isteğin değerlisi değersizi olmaz neyse yönetici bir arkadaş konumu kilitleye bilir...
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 24-04-2012 #6
neden böyle bir polimiğe girdin anlamıyorum. ticari olduğunu nerden biliyorsun. veya logoya ücret ödemeyeceğimi neye dayanarak ima ediyorsun. isteğin değerlisi değersizi olmaz neyse yönetici bir arkadaş konumu kilitleye bilir...
polemik değil cevap yukarıdaki. Çünkü; "yardım edebilir misiniz?" sözü bir sorudur.

Sonrasında bu tip logo istekleri için "konu açmadan önce okuyun" diye sabitlenmiş konu açılmış. Onu okumadan ya da okumuş olmanıza ramen böyle bir konu açmanız zaten başlı başına yanlıştır. Ayrıca ne bu sinir?
İma dayanağım yeterli olmuştur.
Ayrıca ticari olup olmadığı konusunda "tabikide açarım ağırlığı firma ürün reklamları" sözünü okuyunca ilerisi için ticari amacı olduğu açıkça ortada.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 25-04-2012 #7
Düşüncenize saygı duyuyor yaptığınızı etik bulmuyorum. Bizler sadece grafikeriz. Müneccim değil! Bu yüzden bilemeyiz kafanızda ki düşünceleri. Konunuzun yeri burası değil. İş bölümüne açınız ve sizinle çalışacak arkadaşları değerlendiriniz.
Bu mesajdan alıntı yap