Logo İstek.

Logo İstek - Logo İstek. ...

Logo İstek.
sTaRz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sTaRz

Öğrenci (Diğer) / Çanakkale

Logo İstek.

Alt 31-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese Merhabalar,
Çalışmalarımda Kullanmak İçin zgR Adında Bir Logo İstiyorum Yapabilecek Olan Varmı Acaba.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kapattık arkadaşım, sabah gel illa ilgilenen arkadaşlar olur Logo İstek.DLogo İstek.

42. kurala fokus lütfen :wink:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 31-05-2012 #3
Bu tür logo isteklerini lütfen www.dergah.grafikerler.net adresinden yapın.
Bu mesajdan alıntı yap

sTaRz

Alt 01-06-2012 #4
Dergah Açılmıyor. Logo İStek Bölümünde Ne İsteyebilirim Ki Başka.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2012 #5
Dergah Açılmıyor. Logo İStek Bölümünde Ne İsteyebilirim Ki Başka.
Arkadaşım Logo istek bölüm başlığına dikkatli bakarsan açıklama yapılmış zaten :wink:

[COLOR="DarkRed"]Logo İstek
Var olan ve bulamadığınız logoların istek alanı...
[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap

sTaRz

Alt 01-06-2012 #6
Haklısınız. Okumamışım
Bu mesajdan alıntı yap
pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 01-06-2012 #7
Herkese Merhabalar,
Çalışmalarımda Kullanmak İçin zgR Adında Bir Logo İstiyorum Yapabilecek Olan Varmı Acaba.
evet grafik öğrencisisiniz bunu öğretmeninizmi istedi eğer öyleyse kendi yapacağım logo ile daha çok gururlanırım ne olursa olsun bu bölümü seçtiyseniz kötü olarak düşüncesi ile değil bence siz yapmalısınız kendinizi heveslendirmelisiniz düşünsenize yılllar geçti sizde grafik tasrım ofisi kurdunuz veya birinin yanında çalışıyorsunuz buraya arkadaşlar şöyle logoya ihtiyacım oldu yapar mısınız? mı demek kolay senin yapmanmı kolay böyle mesajlar görünce mesleğimi ucuz hissediyorum masa başında ter döktüğüm saatlerim beni acıtıyor lütfen mesleğimizi benimseyelim rica ediyorum sakın beni yanlış anlamayınız yorum yaptığım bütün mesajlarıma bakabilirsiniz kimseyi kırmak değildir niyetim ama bu yoldaysanız bunu yapmalısınız. kolay gelsin hayırlı günler.
Bu mesajdan alıntı yap

sTaRz

Alt 01-06-2012 #8
Tabiki de Öyle Ama Bir Ders İsteğinde Bulunduğumuz Zaman Bile Kimse İlgilenmiyor. Bizimde Çalışma Öğrenme Azmimizi Kıran Bu.
Bu mesajdan alıntı yap
pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 01-06-2012 #9
Tabiki de Öyle Ama Bir Ders İsteğinde Bulunduğumuz Zaman Bile Kimse İlgilenmiyor. Bizimde Çalışma Öğrenme Azmimizi Kıran Bu.
kırılmasın lütfen eminim çanakkalede bir sürü grafik tasarım ofisi vardır çanakkkalede bulunmadığım için bilemiyorum elbette nete yazsam birsürü çıkacağından eminim ama gidin birtanesine bakın beim mesleğim ne mezun olduğumda ne ile karşılaşırım logo yapılırken ilk ne aşamalar olur bir fikriniz olsun ayrıca bunda öğretmeninizde hoşlanır sizle ister istemez daha çok ilgilenir bu sizin elinizde hepte değerli öğretmenlerimize bağlamayalım tamammı sevgili kardeşim ilk önce şu kabuğundan çık seni daha çooooooook zorluklar bekliyor bu ilgilenmiyor olayından dahada zor zorluklar hadi kolay gelsin bakalım.
Bu mesajdan alıntı yap

sTaRz

Alt 01-06-2012 #10
Ama Şöyle Bir Yanlış Anlaşılma Oldu Galiba Logo İstek. Meleği Bölümüne Öğrenci(Grafiker) Yapmıştımda. Öğrenciyim Ama Sanat Okulu Okumuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları