Logo, Kartvizit, Afiş - Illustrator - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Logo, Kartvizit, Afiş - Illustrator - Türkiye Geneli ...

sature isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sature

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo, Kartvizit, Afiş - Illustrator

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Illustrator (Çok İyi)
Adobe Photoshop (İyi)

İş deneyimi ve içeriği: Daha önce aynı şekilde birtakım logo, kartvizit ve afiş tasarımı işleri yaptım.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Logo, kartvizit, afiş tasarımı türü yeni işler arıyorum. Uygun bir fiyata size ihtiyacınız olan tipte görseli tasarlayabilirim. Özenli ve temiz çalışırım.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Logo, Kartvizit, Afiş - Illustrator - Türkiye GeneliLogo, Kartvizit, Afiş - Illustrator - Türkiye GeneliLogo, Kartvizit, Afiş - Illustrator - Türkiye GeneliLogo, Kartvizit, Afiş - Illustrator - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Fikir Noktasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fikir Noktasi

Hiç Biri / İstanbul

iş görüşmesi

Alt 11-03-2014 #3
Merhaba,

Yaptığınız çalışmalardan örnekleri adresine mail atarsanız sevinirim.

Teşekkür ederim

Rızvan CERRAH
Bu mesajdan alıntı yap