logo - kartvizit - magnet - broşür tasarımı yaptırmak istiyorum. Acill - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - logo - kartvizit - magnet - broşür tasarımı yaptırmak istiyorum. Acill - Türkiye Geneli ...

logo - kartvizit - magnet - broşür tasarımı yaptırmak istiyorum. Acill - Türkiye Geneli
sibaru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sibaru

Hiç Biri / Afyonkarahisar

Alt 03-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

logo - kartvizit - magnet - broşür tasarımı yaptırmak istiyorum. Acill

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: bir halı yıkama firması için logo kartvizit ve broşür tasarımı yaptırmak ve imkan dahilinde 10 bin adet de broşür baskısı yaptırmak istiyorum. işimiz biraz acildir.

ilgilenenler iletişime geçebilir.

özellikle belirteyim başka firmaların logolarını çalıp da ben yaptım diye göstermeye çalışanlar iletişime geçmesin. başımıza geldiği için yazdım...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

logo - kartvizit - magnet - broşür tasarımı yaptırmak istiyorum. Acill - Türkiye Genelilogo - kartvizit - magnet - broşür tasarımı yaptırmak istiyorum. Acill - Türkiye Genelilogo - kartvizit - magnet - broşür tasarımı yaptırmak istiyorum. Acill - Türkiye Genelilogo - kartvizit - magnet - broşür tasarımı yaptırmak istiyorum. Acill - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2014 #3
mail gönderdim. haberleşelim
yetikgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yetikgrafik

Grafiker / İstanbul

freelance Grafiker

Alt 05-05-2014 #4
mail adresiniz hata veriyor
onur5600 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onur5600

Grafiker / Ankara

mail gitmiyor

Alt 05-05-2014 #5
mail gitmiyor
emresumer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emresumer

Grafiker / Antalya

Alt 05-05-2014 #6
mail hatalı evet...
oguz dogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguz dogan

Fotoğrafçı / Nevşehir

Alt 05-05-2014 #7
mrb. uygun fiyatla yapabilirim, istediğiniz işi tam olarak yazarsanız çalışabiliriz. iyi çalışmalar.

ürünlerin cinsi (yani kaç adet kartvizit, broşür türü vs.) ve aciliyeti ne kadar

evet mail hatalı.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 05-05-2014 #8
Verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz. Diğer arkadaşlar gibi kibarca iletişim bilgilerini kullanınız.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 05-05-2014 #9
logo - kartvizit - magnet - broşür tasarımı yaptırmak istiyorum. Acill

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: bir halı yıkama firması için logo kartvizit ve broşür tasarımı yaptırmak ve imkan dahilinde 10 bin adet de broşür baskısı yaptırmak istiyorum. işimiz biraz acildir.

ilgilenenler iletişime geçebilir.

özellikle belirteyim başka firmaların logolarını çalıp da ben yaptım diye göstermeye çalışanlar iletişime geçmesin. başımıza geldiği için yazdım...

E-posta: *********
Mail adresinize ulaşılamadığı için konu kapatılmıştır.
Baskı bilgilerini daha detaylı yazarak lütfen kontrol sonrası tekrar konu açınız.