logo köroğlu tıbbı malzm.ltd.şti

Logo Tasarımları - logo köroğlu tıbbı malzm.ltd.şti Sponsorlu Bağlantılar tibbi malzemeler stışı yapan bir firmaya logo çalışması http://img99.imageshack.us/img99/7898/logkroluvx4.jpg http://img239.imageshack.us/img239/1...imalariwj9.jpg...

laterit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laterit

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tibbi malzemeler stışı yapan bir firmaya logo çalışması
http://img99.imageshack.us/img99/7898/logkroluvx4.jpg
http://img239.imageshack.us/img239/1...imalariwj9.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 21-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ikinci linktekilerin logo olduğunu söylemek zor
birinci linktekiler de aşırı karmaşık
yazıya ve şekli boğmuşsun çalışmaları
daha sade çalışmalar yapabilirdin
Bu mesajdan alıntı yap

laterit

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-11-2008 #3
önerilerin için teşekkür ederim
ikinci linktekiler istenilen değişik logo çalışması, firmanın isteği üzere çalışma yapıldı
Bu mesajdan alıntı yap
qT_terry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qT_terry

Grafiker / Ankara

Alt 21-11-2008 #4
birinci çizimini loğoya benzetemedim 2 loğon ise anlamsız geldi karman çorman ama emegine sağlık arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap

laterit

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-11-2008 #5
logo köroğlu tıbbı malzm.ltd.şti tşkrler
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 21-11-2008 #6
İsimden kaybediyor...Niye böyle bir isim seçerler ki? Hiç anlamam...

Köroğluuuuuu , heyyyt! höyyttt! ------Tıbbi malzeme!!! (Muhtemelen soyadlarıdır.)

Birde o LTD. ŞTİ vs vs olanlarak gerek yokki, kaldırın onları logodan...Logoda onlar yer almaz.Karışıklığa sebep olanlarda onlar zaten.

Daha çok çalışmanızı öneriyorum...

Tıbbi malzeme çok geniş bir sektör...Kullanabileceğiniz onlarca materyal var...

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

laterit

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-11-2008 #7
İsimden kaybediyor...Niye böyle bir isim seçerler ki? Hiç anlamam...

Köroğluuuuuu , heyyyt! höyyttt! ------Tıbbi malzeme!!! (Muhtemelen soyadlarıdır.)

Birde o LTD. ŞTİ vs vs olanlarak gerek yokki, kaldırın onları logodan...Logoda onlar yer almaz.Karışıklığa sebep olanlarda onlar zaten.

Daha çok çalışmanızı öneriyorum...

Tıbbi malzeme çok geniş bir sektör...Kullanabileceğiniz onlarca materyal var...

Kolay gelsin.

materyal konusunda haklısınız değişik bişyerlerde olabilir biz bunu seçtik
ltd.şti şirketin kendi istediği bir şey istediler bizde yaptık
evet çok çalışmam gerekiyor uğraşmak zorunda olduğum o kadar çok konu varki her birine yetişmeye çalışıyoruz.

bence bu isimden kimse kaybetmez tabiriniz çok kötü, iş yapılan bi firma karete salonu değil hayt huyt çağırsın bu konu hakkında yorum yapmamanızı önerir firma isimleri hakkında kullandığınız çağrışma içinde sizi kınıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2008 #8
Diğerlerine yorum getirmiyorum 1'inci linkte 3 'üncü çalısmanda şekilleri kaldır Yazının sağ üst köşesine ücgene benzer sembolle tamamla yeterli olucaktır. Çok çalışma yapman müşterinin kafasını karıştırır ve elbette çok taslak yapmanda işlerini basitleştirir.Örneklere bakarak sade olacak şekilde kullanıcagın materyalleri önce belirle sonra logonu sekillendir.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 21-11-2008 #9
materyal konusunda haklısınız değişik bişyerlerde olabilir biz bunu seçtik
Siz onu seçtiyseniz (ki kesinsiniz)
Seçiminizde başarılar ozamanlogo köroğlu tıbbı malzm.ltd.şti

ltd.şti şirketin kendi istediği bir şey istediler bizde yaptık
Şirketin istediği diye birşey yoktur! Logo içerisine bunlar yazılmaz,yazılırsa böyle karmakarışık olur...Bunu onlara anlatacaksınız....Dışına yazarsınız sonradan, orası kimseyi ilgilendirmez...

bence bu isimden kimse kaybetmez tabiriniz çok kötü, iş yapılan bi firma karete salonu değil hayt huyt çağırsın bu konu hakkında yorum yapmamanızı önerir firma isimleri hakkında kullandığınız çağrışma içinde sizi kınıyorum
Neye tabirim çok kötü? yazdıklarımı anladınız mı?
Firma ismi hakkında kullandığım çağrışımdan dolayı beni kınadınızlogo köroğlu tıbbı malzm.ltd.şti Karate salonu çok kötü bir çağrışım dimi? Karate salonlarını mı küçümsüyorsunuz ? (ki o çağrışımı siz yaptınız, ben birsürü hayt höyt biliyorum) Kendi çağrışımınızı yine kendiniz kınamışsınız çok ilginç logo köroğlu tıbbı malzm.ltd.şti

Yazdıklarımı art niyet arayarak okursanız işte böyle kendinizle çelişirsiniz...İsmi beğenmeme gibi bir hakkım var (kişisel fikrim) ve bunu dile getirdim.Nasıl dile getireceğimi(ki kötü getirmedim) sizden öğrenmeyeceğim heralde....

Daha fazla uzatmıyorum...Bu yazdıklarımda da art niyet aramaya kalkmayın!

Unutmadan karete değil karate diye yazılır!
Bu mesajdan alıntı yap
ayşe özmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayşe özmen

Grafiker / Muğla

Alt 21-11-2008 #10
bütün bunların hepsini 15 dakikada yaptınız sanırım. logo demek zor. firma adını yargılamak bize düşmez. önemli olan o firmayı ve yaptığı işi gerçekten akılda tutacak bir çalışma ortaya koymak. kolay gelsin diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
koroglu, logo, malzmltdsti, tibbi