Logo, Kurumsal Kimlik, Kitap Kapağı Tasarımı, Afiş.. - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Logo, Kurumsal Kimlik, Kitap Kapağı Tasarımı, Afiş.. - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli ...

Logo, Kurumsal Kimlik, Kitap Kapağı Tasarımı, Afiş.. - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli
kvrbas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kvrbas

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 03-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo, Kurumsal Kimlik, Kitap Kapağı Tasarımı, Afiş.. - Türkiye Geneli

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop / Orta Düzey
Adobe İllustrator / İyi
Corel /Orta Düzey

İş deneyimi ve içeriği: Fotoğrafçılık (Dekupe)
Reklam Ajansı (Stajyer)

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
Grafik Tasarım bölümü öğrencisiyim. Öğrenci olarak freelance çalışmak istiyorum. Daha önce fotoğrafçılık ve çekilen fotoğrafların dekupe işlemlerini yaptım çok uzun süre. Büyük bir reklam ajansında stajyerlik yaptım. Başlıkta yazmış olduğum şeyleri istediğiniz şekilde tasarlayabilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Logo, Kurumsal Kimlik, Kitap Kapağı Tasarımı, Afiş.. - Türkiye Geneli - Türkiye GeneliLogo, Kurumsal Kimlik, Kitap Kapağı Tasarımı, Afiş.. - Türkiye Geneli - Türkiye GeneliLogo, Kurumsal Kimlik, Kitap Kapağı Tasarımı, Afiş.. - Türkiye Geneli - Türkiye GeneliLogo, Kurumsal Kimlik, Kitap Kapağı Tasarımı, Afiş.. - Türkiye Geneli - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap