Logo + Kurumsal Kimlik - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Logo + Kurumsal Kimlik - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Logo + Kurumsal Kimlik - Türkliye geneli Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Gerekli Grafik programları Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Bir turizm ...

ello.cello isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ello.cello

Sanat Yn. / Giresun

Alt 22-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo + Kurumsal Kimlik - Türkliye geneli

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Gerekli Grafik programları

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Bir turizm sitesi için Logo ve Kurumsal kimlk çalışması hazırlanacaktır Sadece tasarım istiyoruz baskı fiyatlarıda uygun olursa yaptırabilirz. Bir kaç referansınızla beraber uygun bir fiyat cıkararak e-mail atarsanız işi uygun gördüğümmz arkadaşlara verebiliriz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Logo + Kurumsal Kimlik - Türkiye Geneli - Logo + Kurumsal Kimlik - Türkiye Geneli ya da Logo + Kurumsal Kimlik - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Logo + Kurumsal Kimlik - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Logo + Kurumsal Kimlik - Türkiye Geneli | Logo + Kurumsal Kimlik - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

muzikbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzikbaz

Grafiker / Bursa

Alt 23-07-2011 #3
mail gönderildi
TATLICADI61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TATLICADI61(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2011 #4
Merhaba adresinize mail gönderdim bilginize...
cuneytrizacelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cuneytrizacelik(25)

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 23-07-2011 #5
E-Posta gönderdim. Bilginize.
serk002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serk002

Sanat Yn. / Balıkesir

Alt 23-07-2011 #6
E-posta attım. Bilginize.
belga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belga

Yrd. Grafiker / Kocaeli

Alt 23-07-2011 #7
Belen Medya
www.belenmedya.com
0262 400 0 007
ello.cello isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ello.cello

Sanat Yn. / Giresun

Alt 24-07-2011 #8
İlgilenen Arkadaşlara Teşşekür Ediyor ve çalışmalarının devamını diliyorum. Uygun Görülen bir arkadaşa İş verimiştir.