"Logo" logo tasarımım

Logo Tasarımları - "Logo" logo tasarımım ...

"Logo" logo tasarımım
kasisar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasisar

Fotoğrafçı / Denizli

Dosya19

"Logo" logo tasarımım

Alt 09-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba grafikerler.net ailesi. Uzun zamandır aranızdayım; mesaj atmak bugüne kısmetmiş. Bir tasarımımı sunuyorum. Yorumlarınıza açığım.

"Logo" logo tasarımım

"Logo" logo tasarımım

Tür: Logo
İsim: Logo
Program: Photoshop
Zaman: 10 dk
Tasarım: kasisar

Saygılarımla..."Logo" logo tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hll12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hll12

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Firmanın neiş yaptığıyla ilgili bilgi verebilirseniz veya adı ünvanı filan daha anlaşılır olur diye düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
serhatbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhatbulut

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 10-04-2011 #3
pana filmin logosunu andırıyor "Logo" logo tasarımım
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ironspider isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ironspider

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 10-04-2011 #4
çizgiler daha kalın olsa mıydı?
Bu mesajdan alıntı yap
Semih Taneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semih Taneri(48)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-04-2011 #5
Sevgili kardeşim, çalışmanıza serbest bir çalışma, bir sanat eseri olarak bakarsak güzel, başarılı bir çalışma. Tebrikler.

Yalnız işi logo çalışması olarak sunarsanız o zaman ayrı değerlendirmek gerekir.
Logo açık olmalıdır, anlaşılır olmalıdır. Yaptığınız çalışmadan hiç bir şey anlaşılmıyor bu anlamda. Eğer logo yazmışsanız emin olun öyle bir kelime de okunmuyor. Çok zorlarsanız belki.
Ayrıca böyle bir çalışmada photoshop efekti uygulamak çok gereksiz. Daha doğrusu bir logoyu photoshop da yapmak yanlış esasında.

Bir de çalışmanızın altına ne kadar zamanda yaptığınızı belirtmişsiniz. Sevgili kardeşim bir logoyu 10 dakika da yapmak marifet değildir. Bilakis, özensizliği gösterir. Ben bir logoya günlerce uğraştığımı bilirim. Yetmez, bir hafta hiç o işle ilgilenmem, sonra yeniden açarım çalışmayı. Bir sürü eksik noksan bulurum o yaptığım işte. Ve tekrar üzerinde saatlerce çalışır, düzeltirim. Ben tamam dedikten sonra müsteriye sunarım son çalışmayı. Yani bakın ben 10 dakikada yaptım nasıl olmuş mutluluklarından kurtaralım kendimizi. Emek verelim, zaman verelim, hayatımızı verelim.

Selamlar, saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 10-04-2011 #6
Sevgili kardeşim, çalışmanıza serbest bir çalışma, bir sanat eseri olarak bakarsak güzel, başarılı bir çalışma. Tebrikler.

Yalnız işi logo çalışması olarak sunarsanız o zaman ayrı değerlendirmek gerekir.
Logo açık olmalıdır, anlaşılır olmalıdır. Yaptığınız çalışmadan hiç bir şey anlaşılmıyor bu anlamda. Eğer logo yazmışsanız emin olun öyle bir kelime de okunmuyor. Çok zorlarsanız belki.
Ayrıca böyle bir çalışmada photoshop efekti uygulamak çok gereksiz. Daha doğrusu bir logoyu photoshop da yapmak yanlış esasında.

Bir de çalışmanızın altına ne kadar zamanda yaptığınızı belirtmişsiniz. Sevgili kardeşim bir logoyu 10 dakika da yapmak marifet değildir. Bilakis, özensizliği gösterir. Ben bir logoya günlerce uğraştığımı bilirim. Yetmez, bir hafta hiç o işle ilgilenmem, sonra yeniden açarım çalışmayı. Bir sürü eksik noksan bulurum o yaptığım işte. Ve tekrar üzerinde saatlerce çalışır, düzeltirim. Ben tamam dedikten sonra müsteriye sunarım son çalışmayı. Yani bakın ben 10 dakikada yaptım nasıl olmuş mutluluklarından kurtaralım kendimizi. Emek verelim, zaman verelim, hayatımızı verelim.

Selamlar, saygılar...
Çok haklsınız hocam.

Bu mesajdan alıntı yap

kasisar

Fotoğrafçı / Denizli

Alt 10-04-2011 #7
Yorumlar için teşekkür ederim. Elbette haklısınız 10 dk da logo yapılmaz. Bu bir kurum için değil. Adı üstünde "logo". Ben bunu yeni site açan/açacak arkadaşlarımız adına tema üzerinde kendi logolarını oluşturuncaya kadar sergilesinler diye yapmış bulunmaktayım.

Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 11-04-2011 #8
Labirente benzer bir şekil olmuş fakat bu tür birkaç efektin bir arada kullanıldığı bir çalışmanın logo olarak kabul göreceğini düşünmüyorum üzülerek olmamış demek zorundayım umarım daha başarılı çalışmalarını göreceğiz emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

kasisar

Fotoğrafçı / Denizli

Alt 11-04-2011 #9
Teşekkür ederim.

Bu mesajdan alıntı yap
ahmedgunduz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmedgunduz

Grafiker / Sakarya

Alt 12-04-2011 #10
eline sağlık. Semih Taneri üstadıma katılıyorum bide acizane düşüncem biz tasarlayıcılar olarak öyle 3-5 dk da iş sunmamalıyız yapamadığımızdan değil karşımızdaki zatı muhteremler işimizi hafife aldıkları için. tavsiyem 5-10 dakikkada yaptığımız işleri bile belli bi zaman aralığıda sunum yapmak.

Hiçbir emek değersiz ve mazlum değildir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo