logo nasıl olmuş arkadaşlar

Logo Tasarımları - logo nasıl olmuş arkadaşlar ...

coskank isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coskank

Grafiker / Denizli

Alt 30-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

logo nasıl olmuş arkadaşlar:lol:yorumlarınızı bekliyorumlogo nasıl olmuş arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 30-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fena değil eline sağlık ama bu logonun leke düşümü sorun yaratabilir. yani siyah beyaz kullanımında okunmayabilir. çünkü ş, o'yu onlaşılmaz yapabilir siyah beyaz kullanımda
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-12-2007 #3
Guzel yapmışsın,ama renkler uyum ıcınde olsa daha ıyı olurdu dıye dusunuyorum.logoda bır sadelık war yanı sade olması guzel. yazılardan bırını bıraz daha kucultebılırsın fıkrımce. calısmalarının dewamını dılerım kolay gelsın. logo nasıl olmuş arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 30-12-2007 #4
ellerine saglik gusel gozukuyo ama uyguladigin efekt sorun yaratabilir kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
baskici46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baskici46(37)

Baskıcı / Kahramanmaraş

Alt 30-12-2007 #5
bence efekt verilmesi yanlış. her mecrada kullanılması gerekir logonun.
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2007 #6
İşin özeti logo ilk çıkışta siyah-beyazdır eğer logon siyah beyaz yaptığında düzgün gözüküyorsa veya ben bunu rahatça kendi logom olarak kullanabilirim diyorsan. siyah beyaz temel üzerine renk ve kabartma uygulayabilirsin.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
sima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sima

Grafiker / İzmir

Alt 30-12-2007 #7
arkadaşım ilk önce yapcagım yorumu yanlış anlamamanı dilerim
ilk önce yapmış oldugun logoyu sanırım photoshopta yapmışsın ve bol miktarda efekler kullanmışsın öncelikle logo sade akılda kalınabilir ve yapmış oldugun firma vs ... uygun olmalıdır mesela bi vektörel cizim koyup yazılar daha sade yapabilirsin tabi bunlar benim önerilerim sadece umarım yanlış anlamıyosundur şimdiden iyi çalışmalar kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2007 #8
ben hiç beğenmedim...
açık renklere contou hiç gitmiyor biraz daha aöçık yap emboss verme siyahn üzerinde 10 nuamra durur renkler ancak orman ürünleri ile pek uyuşmayan bir logo ama yinede emeğine sağlık logo nasıl olmuş arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
gunyasar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunyasar

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2007 #9
Firma ile renklerin bir anlamı yok.Bencede logoda efekt kullanılması yanlış eğer firma bunu bir kampayada bir tekstil ürününe dikiş ile yapmak istese efektler sorun yaratabilir.Ayrıca logoyu siyah beyaz görmek lazım.Bence iyi bir çalışma değil.İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 31-12-2007 #10
arkadaşım ilk önce yapcagım yorumu yanlış anlamamanı dilerim
ilk önce yapmış oldugun logoyu sanırım photoshopta yapmışsın ve bol miktarda efekler kullanmışsın öncelikle logo sade akılda kalınabilir ve yapmış oldugun firma vs ... uygun olmalıdır mesela bi vektörel cizim koyup yazılar daha sade yapabilirsin tabi bunlar benim önerilerim sadece umarım yanlış anlamıyosundur şimdiden iyi çalışmalar kolay gelsin

bu konuda sana katılıyorum çünkü photoshopta logo yapılmaz. logo vektörel olmalı. çünkü herzaman logo küçük kullanılmaz gerektiğinde 2 metre boyunda kullanmak gerekebilir pixel tabanlı bir logoyu 2 metreye nasıl bozmadan çıkartabilirsin? logo nasıl olmuş arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo