logo oldu mu acaba?

Logo Tasarımları - logo oldu mu acaba? ...

logo oldu mu acaba?
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

logo oldu mu acaba?

Alt 23-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

logo oldu mu acaba?

logo oldu mu acaba?antetli kağıt

logo oldu mu acaba?klasör

O kadar para ve emek verdiğim reklam harikası kursumda hocamızın(!)logo konusu üzerinde durmaması sanırım çok şey kaybettireceklogo oldu mu acaba?bu site sayesinde bişeyler öğreniyorum keşke kursa gitmeyip buraya yatırım yapsaydımlogo oldu mu acaba?hayali bir firma ödevi vermişti sevgili hocamız ama ne baskıdan,ne renklerden ne de diğer incelikleri öğretmediğinden yaptığım bu çalışmada görüntü kirliliğine yol açıcam biraz nolur affedinlogo oldu mu acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forumda logo bölümünü incelermisin karantina.

Böylece logonun ne olduğunu daha iyi anlayabilirsin, daha sonra bize çalışmalarını eklesen daha iyi olacak.
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2008 #3
Çok soluk bi çalışma bence biraz daha çalış bence. Hepyek'in de dediği gibi logo bölümünü bi incele. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-07-2008 #4
logoyu ekliyodum ımageshack sitesi dondulogo oldu mu acaba?ekliyorum arkadaşlar hemen yorum gelmiş yauv
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2008 #5
Logo kötü olmuş.
Neden bir tekstil firması için siyah kullanılır ki.
Oysa dolu renk var tekstil firması için kullanılabilecek.
Cıvıl cıvıl...
Kartvizitte bir bütünlük yok.Yazı karakteri kötü.logo ufak kullanılmış.
Normal word de yapılmış gibi.
Antetlide bir bütünlük yok.
Logoyu rengini değiştirerek kullanma bence ama illa da ortaya koymak istiyorsan.Buna tram vererek orta kısma yerleştirebilirsin.Ki antetli kurumsal bir kimliktir.Bu yüzden o bütünlüğü iyi sağlaman lazım.
Klasörde de aynı şelikde.
Sonuçta bu bir tekstil firması madem önemli bir dosya hzırlıyorsun.Bunun kapağının alt köşesine kullanılan gereçlerden bir bütünlük koyabilirsin.Adres kısmını arka tarafa en alta bloklayabilirsin.
birde dikkatimi çeken mail adresleri baranteks - firma baron doğru mu ??

Kusura bakma ama sanki zorla yaptırmışlar gibi....

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2008 #6
Logo olarak farklı geldi bana nedense ama biraz daha özgünlük kat böylece benzer logolarla karışmaz
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 24-07-2008 #7
Logoda denge problemi var. üstünde çalışılması lazıb. lakin kurumsal hiç olmamış. çünkü kurumsal materyaller bir bütünlük içinde tasarlanmalıdır. yan yana koyulduklarında bir firmaya ayit oldukları daha logosuna bakmadan anlaşılabilmelidir. firma kurumsal materyalleri ne kadar biribirinden bağımsız olursa firma o kadar fazla çok sesli görünür. herşey tek yönetimin elinden çıkmış gibi görünmesi gerekir. ayrıca firmaya ayit renkler belirlemelisin. logoda kullanılan rankler genelde firma renkleri olarak belirlenir. ekstradan belirlenen bir renk olamazmı kurumsal. tabiki olur. o renkte genelde logonun üstünde en iyi durduğu renk olarak seçilir.

Kurslar program öğretmek için vardır. bu tip öğrenimler için ya bir kaç kita karıştıracaksın yada internette çaplı bir araştırma yapacaksın. daha sonraki aşamada ise bilen birinin yanında işe başlayacak ve onun tecrübelerinden faydalanacaksın. bu saatten sonra bu işi kavramanın şekli budur. tabi yetenek öncelikli şarttır. bu işin okulunu ok demeyecem çünkü bunun için geç olmuş olabileceğini ve senden imkansız şeyleri istemenin bir anlamının olmayacağını düşünüyorum. saygılar iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
acaba, logo, oldu