Logo önerileriniz. Karınca Maskot

Logo Tasarımları - Logo önerileriniz. Karınca Maskot Sponsorlu Bağlantılar Ben bir web sitesi yapmaya karar verdim. Logom karınca olması gerekiyor ve şu ana kadar çizdiğim hirbir logoyu beğenmedim. Logomun özgün olmasını istiyorum Sizce bu nasıl?? Bütün yorumlara ...

mms121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mms121

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Dosya23

Alt 30-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben bir web sitesi yapmaya karar verdim. Logom karınca olması gerekiyor ve şu ana kadar çizdiğim hirbir logoyu beğenmedim. Logomun özgün olmasını istiyorum Sizce bu nasıl?? Bütün yorumlara açığım...Logo önerileriniz. Karınca Maskot
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 30-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle, özgüvenin ve dahada önemlisi ÖZGÜN olmasını isteğin ve bunun için çabaladığından dolayı teşekkür ederim. Düşünce ve mesleki saygınlık açısından doğru yoldasın, ancak!

Gel görki çizim ve çizim yeteneği çok farklı bir alandır, bende dahil olmak üzere bir çok grafiker arkdaşımızın maalesefki çizim yeteneği bulunmuyor, nitekim renk bilgisinden tutta, anatomiyi bile bilmek öğrenmek gerekiyor! ancak çizememek grafiker olmayı engelleyen bir şart değildir.

Sana tavsiyem, ilk aşamada hazır görseller üzerinde yoğunlaş elbette incele, çizmek için çabala, detayları gör fakat illaki çizeceğime takılma zamanla ve teknik eğitimle doğru orantılı gelişecek bir durum bu!
Bu mesajdan alıntı yap
mms121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mms121

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 30-07-2010 #3
Haklısınız yetenek gerekli ben hazır resim kullanmaya karar verdim
Bu mesajdan alıntı yap
ahmedgunduz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmedgunduz

Grafiker / Sakarya

Alt 30-07-2010 #4
Öncelikle, özgüvenin ve dahada önemlisi ÖZGÜN olmasını isteğin ve bunun için çabaladığından dolayı teşekkür ederim. Düşünce ve mesleki saygınlık açısından doğru yoldasın, ancak!

Gel görki çizim ve çizim yeteneği çok farklı bir alandır, bende dahil olmak üzere bir çok grafiker arkdaşımızın maalesefki çizim yeteneği bulunmuyor, nitekim renk bilgisinden tutta, anatomiyi bile bilmek öğrenmek gerekiyor! ancak çizememek grafiker olmayı engelleyen bir şart değildir.

Sana tavsiyem, ilk aşamada hazır görseller üzerinde yoğunlaş elbette incele, çizmek için çabala, detayları gör fakat illaki çizeceğime takılma zamanla ve teknik eğitimle doğru orantılı gelişecek bir durum bu!

bu tavsiler yerli yerine olmuş bencede (özgüven + mesleğe saygı + eğitim + araştırma + gayret = BAŞARI ) Logo önerileriniz. Karınca Maskot
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-07-2010 #5
En kötüsünü yap ama sen yap. Bu durumda hazır görsel kullanılmış en iyisinden bile iyi olacaktır. Sonuna kadar arkandayız yeterki çalış. Burada konu logo, logona bir amblem gerekiyor bu durumda elbet çizim bilgisi gerekir ama sıradan bir karınca çizimini alıp koyamazsın. Bu durumda yapacan şey hoş bir karınca fotoğrafı/çizimi bulup onu duruma göre stilize etmen olacaktır. Sitlize etmelisin konuyla bütünleştirmelisin hatta sadece kafa, anten bile kullanabilirsin örnekleri incele.

Logo bu, illustrasyon değil o yüzden hala bu işi kendi kendine çıkarma şansın var.
Bu mesajdan alıntı yap