LOGO - Özkan Medikal

Logo Tasarımları - LOGO - Özkan Medikal ...

LOGO - Özkan Medikal
KTUKEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KTUKEK(24)

Hiç Biri / İstanbul

LOGO - Özkan Medikal

Alt 05-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corelde son yaptığım logo çalışmam.

yavaş yavaş bütün tasarımları ve logolarımı paylaşacağım.

LOGO - Özkan Medikal
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

KTUKEK(24)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ve unutmadan font seçimi müşteri ait...
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2007 #3
Kusura bakma bence çok kötü olmuş. Nedeni ise eski tip dizaynlara benziyor. Daha modern olabilirdi. Ayrıca ışıklandırmaya anlam veremedim heralde o şekilde kullanılacağını düşünmüyorsundur. Ve de direkt -KAN medikal- olarak algılanıyor. Bence başka alternatifler sunmalısın.

Teşekkürler bizimle paylaştığın için. Umarım eleştirimi iyi yönde algılarsın LOGO - Özkan Medikal
Bu mesajdan alıntı yap
yldoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yldoz

Grafiker

Alt 05-07-2007 #4
Yuvarlak olan köşeler dönünce keskin bi köşe olmuş
beni o rahatsız etti. Belenin değiği gibi birkaç seçenek dehe sunmalısın.

Ama paylaştığın için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

KTUKEK(24)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-07-2007 #5
*belqin eleştirilerinize açık olduğum için koyduğumu belirtmek isterim ve her eleştiriden birşeyler öğrenirim. buna inanırım böyle çalışırım. eleştiriniz içinde teşekkür ederim.

*yldoz müşteriye 5 6 seçenek sundum ancak hiçbirisini beğenmedi.

müşteri çoğu zaman şunu ister. onun istediği olsun kötü olsada. bana göre böyle. örneğin bana Ö harfinin içerisinde Z harfini yerleştir ve yanında KAN harfini yaz ve KAN harfinin altına medikal yaz dedi. Ö'nün içinden dışarı ışıklandırma efekti ver ve sayfa üstten katlanıyor gibi olsun dedi.

Firmamızın fontuda bu ve kırmızı lacivert renklerimiz dedi. şimdi böyle bir isteğe nasıl bir çalışma yapılır ki LOGO - Özkan Medikal

Şuanda iş yerinde olduğum için banner ve tasarım çalışmalarımı koyamıyorum.. akşam müsayit olduğum zaman tüm banner ve tasarım çalışmalarımı siz GRAFİKERLER.NET ailesi ile paylaşacağım.

( müsayit olduğum taktirde İstanbul/Kartalspor 'a yaptığım 32 sayfalık dergi ve takvim çalışmamıda koyabilirim. )

saygılar. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(30)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 05-07-2007 #6
Şimdi öncelikle bir konuya değinmek istiyorum logoyu çalışırken bir kurumsal kimlk mantığıyla çalışmıyorsanız, Şuna dikkat etmelisiniz bu logodaki ışık ve kıvırma efekti sayesinde bu logo tek renk basıldığında çok kötü bir şey olacaktır.Kartvizitte renkli kullanabilir, broşüründe renkli kullnabilir ama bir matbuu evrak bastıracağı zaman çok renkli bastırmak çok fazla maliyetli olacağı için renkli bastırmayacaktır.Logoları olabildiğince tire çalışmanızı öneriyorum yani renk ayrımı kolaylıkla yapılabilsin.Kurumsal kimlik yaptıran bir firma zaten kendini kanıtlanış büyük bir firma olacağından dolayı zaten maliyet trigromi baskı gibi şeylerle işi olmayacaktır, sorun olmayacaktır.
Logoya gelince ışıklandırma aşırı olmuş logoyu kapamış,daha iyilerini yapabilirsin.En iyisi değiliz, sadece iyi olmaya çalışıyoruzLOGO - Özkan Medikal
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2007 #7
KTUKEK arkadaşım problemini anlıyorum müşteri herzaman karışmak ister hatta yanından geçen biri bile karışmak ister şunu böyle yap, böyle olsa daha mı iyi olur diye. Fakat bizler yönlendirici ve ikna etmek konusunda elimizden gelenin en iyisini yapmak durumundayız. Mesela bu çalışman için baskı problemlerini anlatıp veya diğer kurumsal firmaların logolarını örnek gösterip bu isteğinden vazgeçirtebilirdin.

Başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(34)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 05-07-2007 #8
bende sayfa kıvrımına ve ışığa takıldım.sanki arkadan süpriz birşey çıkacak gibi.sanırım müşterin hiç medikal logosu görmemiş.:sad:
Bu mesajdan alıntı yap

KTUKEK(24)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-07-2007 #9
böyle takıntıları olan müşterilerim benim çok. ya piyasada çoğu kişi böyle yada hepsi beni buluyor LOGO - Özkan Medikal
*belqin yazından birşeydaha öğrenmiş oldum. "İkna edici olmak ve sorunları anlatmak"

ilginize ve alakanıza teşekkür ederim.
birazdan grafikerler.net adına bir logo çalışması yapıp koymayı düşünüyorum.

* iş yerinde bugün boş'm zamanımı böyle değerlendiriyim. bakalım nasıl birşey çıkartacağım. LOGO - Özkan Medikal
Bu mesajdan alıntı yap

KTUKEK(24)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-07-2007 #10
müdür bey geldiği için grafikerler.net çalışmamı akşama bırakıyorum.

herkese mutlu ve iyi günler. akşam görüşmek üzere LOGO - Özkan Medikal
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
logo, ozkan medikal