Logo Piyasası

Logo Tasarımları - Logo Piyasası ...

Logo Piyasası
benansaldun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

benansaldun(35)

Grafiker / Yurtdışı

Logo Piyasası

Alt 26-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, bel logo piyasası hakkında bilgi almak istiyorum. Çizgi üstü bir logo çalışması ortalama ne kadar fiyata yapılıyor? Benden fiyat bekleyen müşteri çıktı. Çizgiüstü bir çalışma yaptım. Beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunu tasarımcı belirler.

Ayrıca forum kuralları madde 32
  • Forum genelinde yapılan tasarım ya da işler için genel fiyat yazılması yasaktır. Fiyat araştırması yapan kişilerle fiyat teklifi verecek kişi ya da kişiler özel mesaj yolu ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu kurala uymayan kullanıcılara uygulanacak yaptırım Grafikerler.net yönetiminde saklı tutulur.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
benansaldun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

benansaldun(35)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 26-04-2008 #3
Ok, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.. En azından arkadaşlar beni bu konuda özelden mesaj atarak bilgilendirirse sevinirim. Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logo piyasas