logo

Logo Tasarımları - logo ...

logo
elamerve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elamerve

Öğrenci (Grafik) / İzmir

logo

Alt 18-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elamerve

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 18-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logo
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-08-2011 #3
text menüsündeki none yazan yeri smooth a çevirirseniz, harflerin etrafındaki pixel görüntüsü kaybolacaktır.
yada bu etki düşük çözünürlükten kaynaklanmış olabilir.

İyi yoldasınız, çalışmalarınıza lütfen çok sıkı devam ediniz.
Bu mesajdan alıntı yap

elamerve

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 18-08-2011 #4
teşekkür ederimlogo
Bu mesajdan alıntı yap
vosken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vosken

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 18-08-2011 #5
neden yeşil özel bir anlamı yoksa bence farklı renkler deneyebilirsin. Fabrika kavramı bende güçlü sağlam bir anlam doğuruyor seninkiler renkler den dolayı da olabilir zayıf kalmış gibi geldi. Renkler bana zeytin üreten bir firma gibi geldi alttakilerın form ve renk itibariyle . Tabi ilk skeçlerse bence potansiyeli var. (:
Bu mesajdan alıntı yap
musti790 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musti790

Öğrenci (Diğer) / Kilis

Alt 18-08-2011 #6
neden yeşil özel bir anlamı yoksa bence farklı renkler deneyebilirsin. Fabrika kavramı bende güçlü sağlam bir anlam doğuruyor seninkiler renkler den dolayı da olabilir zayıf kalmış gibi geldi. Renkler bana zeytin üreten bir firma gibi geldi alttakilerın form ve renk itibariyle . Tabi ilk skeçlerse bence potansiyeli var. (:
Arkadaşa katılıyorum bence daha baskın renkler kullanmanız logoyu daha etkin kılacaktır.Fabrika olduğu için biraz ciddiyetlik getirir diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

elamerve

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 18-08-2011 #7
arkadaşlar bende güçlü bi renk kullanmayı düşünmüştüm ama benden bu renkleri kullanmam istendi sizce hangisi daha iyi peki tasarım açısından.
Bu mesajdan alıntı yap
glesn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

glesn

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 18-08-2011 #8
Ben ilkini begendim, digerlerine gore daha ciddi duruyor bence. logo Bir de bence harflerin arasindaki bosluklari dengelemelisiniz, elinize saglik..
Bu mesajdan alıntı yap
Webruli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Webruli

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-08-2011 #9
Kırmızı çok dikkat çekici olur veya mavi (koyu) lacivert filan güçü, saygıyı temsil eder diye duymuştum.. o renklerle de deneyebilirsin daha iddialı olur, onun dışında hepsi çok güzell, devamını dilerim emeğine sağlıkk logo
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 18-08-2011 #10
logonuzun renkleri böyle istendiği için o konuda yorum yapamam tabi
ama tasarım konusunda 1. ve 2. iyi duruyor derim
yalnız 1. tasarımınızda yuvarlak içine yerleştirdiğiniz 'AY' hecesinin/kelimesinin bir harfi çembere temas ediyor diğeri temas etmiyor ortalarsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz diye düşünüyorum
emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları