logo talebi

Logo İstek - logo talebi Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar kendim amatör olarak site kurdum. bununla ilgili sitemde kullanabileceğim logo arıyorum. özellikle ismimle olursa güzel olur. murat yasar adına nasıl bir logo yapabilirim. ilgilenip yardımcı olursanız çok ...

logo talebi
mrtysr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtysr

Eğitimci / Adana

Dosya16

logo talebi

Alt 29-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kendim amatör olarak site kurdum. bununla ilgili sitemde kullanabileceğim logo arıyorum. özellikle ismimle olursa güzel olur. murat yasar adına nasıl bir logo yapabilirim. ilgilenip yardımcı olursanız çok sevvinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HÜLÜŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HÜLÜŞ

Grafiker / Ankara

Alt 27-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
benim acilllll yardıma ihtiyaçım var logo çalışmam var yaptım ama daha farklı calışma istiyorlr benden lütfen yardımcı olurmusunuz?????? logo talebi işin içinden cıkamıorummmm 29. balkan matematik olimpiyatları ilgili BMO harflerle calışma istiorlar.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-02-2012 #3
benim acilllll yardıma ihtiyaçım var logo çalışmam var yaptım ama daha farklı calışma istiyorlr benden lütfen yardımcı olurmusunuz?????? logo talebi işin içinden cıkamıorummmm 29. balkan matematik olimpiyatları ilgili BMO harflerle calışma istiorlar.
Bu şekilde başkalarının konuarına yazarak kimseden yardım alamazsınız, yeni bir konu açıp orada derdinizi paylaşın, yardım edecek olan bile etmez her konuya yazıyorsunuz.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
HÜLÜŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HÜLÜŞ

Grafiker / Ankara

Alt 27-02-2012 #4
yardım eden olur etmeyen olur acil yardım lazım ne yapsam sorun cıkartıyorlr ne yapacagımı şaşırdım bende bi yardım gelir die yazdım
Bu mesajdan alıntı yap