Logo tasarım ücreti?

Logo Tasarımları - Logo tasarım ücreti? ...

Logo tasarım ücreti?
alisenok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisenok

Öğrenci (Diğer) / Karaman

Logo tasarım ücreti?

Alt 07-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar şehir-bölge farklılıkları oluyormu diye merak ettiğim için soruyorum.
şirket logolarını ne kadara yapıyorsunuz?
herkes bir ücret ve şehir yazabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 07-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla bennevşehirdeyim ve ajans hizmeti veriyoruz iş aldığımız kişilere istekleri üzerine logo yapıyoruz ama ücretsiz oluyor Logo tasarım ücreti? ama tahminime göre burda 50 tl falan
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 07-08-2009 #3
valla ben nevşehirdeyim ve ajans hizmeti veriyoruz iş aldığımız kişilere istekleri üzerine logo yapıyoruz ama ücretsiz oluyor Logo tasarım ücreti? ama tahminime göre burda 50 tl falan
Siz ajans hizmeti değil amme hizmeti veriyorsunuz sanırım Logo tasarım ücreti?
Bu mesajdan alıntı yap

ANIL YÜNCÜ(28)

Alt 07-08-2009 #4
Siz ajans hizmeti değil amme hizmeti veriyorsunuz sanırım Logo tasarım ücreti?
sana şöle söleyim outdor bilboart vs hizmetlerimiz var ve bunlara reklama almak için köprüyü geçene kadar deveye dayı diyoruz Logo tasarım ücreti?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 07-08-2009 #5
arkadaşlar şehir-bölge farklılıkları oluyormu diye merak ettiğim için soruyorum.
şirket logolarını ne kadara yapıyorsunuz?
herkes bir ücret ve şehir yazabilir mi?
Çalışan ve iş verenleri birbirine düşürmek içinmi böyle bir konu açtınız.?

sana şöle söleyim outdor bilboart vs hizmetlerimiz var ve bunlara reklama almak için köprüyü geçene kadar deveye dayı diyoruz Logo tasarım ücreti?
Ve piyasayıda baltalıyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 07-08-2009 #6
valla ben nevşehirdeyim ve ajans hizmeti veriyoruz iş aldığımız kişilere istekleri üzerine logo yapıyoruz ama ücretsiz oluyor Logo tasarım ücreti? ama tahminime göre burda 50 tl falan
bunun için freelance fiyat listesi paylaşmıştı bir arkadaşımız...ne kadar uygulanır tartışma konusu fakat bu kadar düşürülmemeli diye düşünüyorum benLogo tasarım ücreti?
Bu mesajdan alıntı yap

ANIL YÜNCÜ(28)

Alt 07-08-2009 #7
Çalışan ve iş verenleri birbirine düşürmek içinmi böyle bir konu açtınız.?

Ve piyasayıda baltalıyorsunuz.
baltalama denmez buna herkes ekmeğinin peşinde ve bu zamanın şartlarına göre bunlar gayet normal.
peki söyleyin bir logo tasarımına dünya kadar para alan adamlar piyasayı baltalamıyor mu sizce ?
reklam alacağın bir firmanın logosu eskidir veya değişiklik yapılacaktır ve senden logo istiyor adamın reklamını almışınbir de logoya para alırsan bu sefer de insanları iyice sömürmüş olacaksın ve asıl bu zaman piyasayı baltalamış olacaksın...

burda piyasayı esnafı koruyacaksan eğer beni değil bizi bu duruma düşüren iktidarı yargıla...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 07-08-2009 #8
baltalama denmez buna herkes ekmeğinin peşinde ve bu zamanın şartlarına göre bunlar gayet normal.
peki söyleyin bir logo tasarımına dünya kadar para alan adamlar piyasayı baltalamıyor mu sizce ?
reklam alacağın bir firmanın logosu eskidir veya değişiklik yapılacaktır ve senden logo istiyor adamın reklamını almışınbir de logoya para alırsan bu sefer de insanları iyice sömürmüş olacaksın ve asıl bu zaman piyasayı baltalamış olacaksın...
Sana hayatında bol şans diliyorum. Sarhoş ve cahil durumunu hatırlattın bana. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

ANIL YÜNCÜ(28)

Alt 07-08-2009 #9
Sana hayatında bol şans diliyorum. Sarhoş ve cahil durumunu hatırlattın bana. Teşekkürler.
teşekkürler...
benim ne durumda olduğumu nerden biliyosun ve hangi kanıya göre böyle düşünüyosun onu anlayamadım
Bu mesajdan alıntı yap
alisenok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisenok

Öğrenci (Diğer) / Karaman

Alt 07-08-2009 #10
arkadaşlar lütfen tartışmayalım, bu konunun açılma sebebinin SADECE ŞEHİR-ÜCRET farklılığını ölçmek için olduğunu söylemiştim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları