Logo tasarımı ( ana şablon, tema tamam ) - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Logo tasarımı ( ana şablon, tema tamam ) - Türkiye Geneli ...

yalguzak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yalguzak

Hiç Biri / Artvin

Alt 05-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba sayın yetkili. Sitenize vermiş olduğum ilan neticesinde tarafıma ulaşan bir arkadaş, logoyu düzenledi. Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim, sağolun. iyi çalışmalar.

İlanımı kaldırabilir misiniz?
Logo tasarımı ( ana şablon, tema tamam )

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Bana logonun psd formatını CMYK - RBG olmak üzere iki ayrı dosya olarak versin yeterli. Hangi programı kullandığı önemli değil.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Derneğimizin logosunu kendim amatörce tasarladım. psd dosyasını anlaştığım kişiye göndereceğim. aşağıda yoruma logonun jgp resminide ekleyeceğim. Resimde göreceğiniz üzere logodaki V harfinin kaldırılması gerekiyor ve logonun hatalı tüm kısımlarının düzeltilmesi gerekiyor. Başağa sarılan yılan farklı bir yılanda olabilir hoş durması kaydıyla. Önemli olan V harfinin logodan temayı bozmadan çıkarılması.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Logo tasarımı ( ana şablon, tema tamam ) - Türkiye GeneliLogo tasarımı ( ana şablon, tema tamam ) - Türkiye GeneliLogo tasarımı ( ana şablon, tema tamam ) - Türkiye GeneliLogo tasarımı ( ana şablon, tema tamam ) - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

yalguzak

Hiç Biri / Artvin

Alt 05-12-2014 #3
tema aşağıdaki resimdeki gibi olacaktır. anlaşma sağlandığında bu temanın .psd dosyasında gönderilecektir.
ecembikem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecembikem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-12-2014 #4
Mail atilmistir
halil korkmazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halil korkmazer

Grafiker / Balıkesir

Alt 05-12-2014 #5
mail atıldı

yalguzak

Hiç Biri / Artvin

Alt 05-12-2014 #6
Merhaba sayın yetkili. Sitenize vermiş olduğum ilan neticesinde tarafıma ulaşan bir arkadaş, logoyu düzenledi. Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim, sağolun. iyi çalışmalar.

İlanımı kaldırabilir misiniz?