Logo Tasarımı Baskı Boyut ?

Logo Tasarımları - Logo Tasarımı Baskı Boyut ? ...

tyurs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tyurs

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 23-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben amatör olarak web siteleri için logo yapıyorum başta kendi web sitem olmak üzere bi kaç site için logo yapmışlığım var..dafont.com sitesinden yapacağım logoya uygun bi yazı tipi bulup yine aynı siteden bi de resim bulup yapıyorum..şimdiye kadar hep bu şekilde yaptım..işi biraz büyütüp daha iyi logolar yapmak istiyorum..Yani atıyorum bi şirket logosu..Ama bu konu hakkında bazı sorularım var..

Ben logoyu photoshop fireworks gibi programlarla tasarladım diyelim..Baskı olayı nasıl olacak ? Yani benim yaptığım logoyu adam gidip nasıl bastırtacak ? Bu konu hakkıında bilgi verebilir misiniz acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

istakozzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istakozzz

Grafiker / Adıyaman

Alt 23-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopta yani pixel tabanlı programlarda 300 dpı cmyk tiff olarak teslim edersin büyükce verirsen ebat olarak büyük yerlerdede kullanırlar. (logo vectörel çayısılmalıdır sen sordun diye yazdım photoshopta logo çalısılmaz...) vectörel ise olduu gibi gönderirsin veya pdf yapabilirsin... renklerini cmyk yaparsın pantonelerini verirsinki verdiğin adam küfür etmesin. is 4 renk basılcaksa çok önesli değil ama 3 ve altı renklerde pantone vermen lazım yada halk arasındaki gibi portakal turuncu, visne çürüğü, yumurta sarısı demen lazım Logo Tasarımı Baskı Boyut ?))
Bu mesajdan alıntı yap
tyurs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tyurs

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 26-09-2011 #3
cevap için teşekkürler " istakozzz " Logo Tasarımı Baskı Boyut ?
Bu mesajdan alıntı yap