Logo Tasarımı Hakkında

Logo Tasarımları - Logo Tasarımı Hakkında Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar..4 farklı sektörün içinde bulunacak bir firmaya logo tasarlarken nelere dikkat etmek gerekir sizce çünkü sektörler birbirinden alakasız yada müşteriye ne gibi bir öneride bulunmak gerekir??...

Logo Tasarımı Hakkında
Hypnoss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Logo Tasarımı Hakkında

Alt 13-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar..4 farklı sektörün içinde bulunacak bir firmaya logo tasarlarken nelere dikkat etmek gerekir sizce çünkü sektörler birbirinden alakasız yada müşteriye ne gibi bir öneride bulunmak gerekir??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

barisk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisk(26)

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 13-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
her alan için az deformasyonlu tasarımlar kullanabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2010 #3
Her alan için ayrı logo tasarlanmıcak.Tek bir logo ve isim olacak ancak 4 sektöründe içine giricek tek bir firma.
Bu mesajdan alıntı yap
escoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

escoder

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 15-05-2010 #4
benım anladıgım kadarıyla senın dedıgın olay 1 fırma 4 ayrı sektorde calısıyo nasıl bı logo tasarlayabılırım gıbı bısey demıssın.
bana kalırsa soyle yapabılırsın 4 ayrı sektor ıcın 4 ayrı renk sec ve tabıkı arka plan ıcın bır renk olucak toplamda logo seklıne gore 6 7 renkde ısı bıtırmen ve 4 sektorude aynı logoya bırbırıne bagdasık sekılde yedırmen gerekır.misal 4 sektor olarak ele odunculugu kusculugu fabrıka fıltre sıstemlerı ve tasımacılıgı ele alalım...
1 agac yaparsın agacın ustunden shopla bır fabrıka borusu gıbı bırsey cıkartırsın,agacın dallarında kuslara yer verırsın(leylek gıbı) ve tasımacılıkda kusun agzında ıpınden tutulmus bı kargo gıbı bısey olabılır...
bu sadece ornektı bıde tabı 4 sektoru kapsayan guzel bı yazı bulup beyaz veya hangı renkse banta yazarsın...

komık duruma dustm kabul ama yardım etmek ıstedım ukalalık yaptıysam ozur dılerım yardımım dokunduysa ne mutlu banaLogo Tasarımı Hakkında
Bu mesajdan alıntı yap

Hypnoss

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2010 #5
teşekkürler kardeş zaman ayırıp yazmışın..
Bu mesajdan alıntı yap