Logo tasarımı için fiyat teklifi

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Logo tasarımı için fiyat teklifi ...

yutan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yutan(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba bir firmaya ıkı ayrı logo tasarımı yaptım ve ılk kez yaptıgım ıcın dıkkaat ceken bır fıyat vermek ıstemıyorum logo fıyatı verırken tek bır tasarım logo ıcın fıyat verım dıyorum ıkıtane ayrı logo yaptım sonucta benım bıldıgım logo çalısması 750 ytl den aşşagı olmuyor ıkı logo calısması oldugu ıcın ıkısıne ayrı 750*2 yapabılırmıyım, yada tahmını fıyat ne verebılırım......
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

prometheus2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla burada 50 tl yede logo yapanlar var.isin zorLogo tasarımı için fiyat teklifi
Bu mesajdan alıntı yap

yutan(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2011 #3
50 tl mi Logo tasarımı için fiyat teklifi şakamı bu ozaman biz hiç bu işi yapmayalım boşamı okuduk yaniii
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-01-2011 #4
50 tl ye yapılsa yapılsa ancak şu şekilde logo yapılır ;

Tamamen kopya ; Buyrun inceleyin

Ya da böyle ;

Amblem hazır clipart,Font hazır, hiçbir emek yok iki tık tık ( hani bazıları der ya iki tık tık la iş yapıyorsunuz bi dünya para istiyorsunuz diye ) işlem tamam

Buyrun bakın
Bu mesajdan alıntı yap

yutan(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2011 #5
Emeklerimiz harcanıyor resmen logo tasarımlarımı yolladım henuz fıyat sormadılar ben 600-700 desem kesın kabul etmeyecekler ozaman, bizim meslekte resmen çöp olmus olacak yazık çookk yazık,ben cok cok prof degılım belkı ama bu mesleğe gonul veren arkadaşlarıma çook yazık gitsinler 50-60 tl ye baska iş yapsınlar bukadar ayaklaraltında olmamalı bu meslek ya üzüldüm
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2011 #6
Emeklerimiz harcanıyor resmen logo tasarımlarımı yolladım henuz fıyat sormadılar ben 600-700 desem kesın kabul etmeyecekler ozaman, bizim meslekte resmen çöp olmus olacak yazık çookk yazık,ben cok cok prof degılım belkı ama bu mesleğe gonul veren arkadaşlarıma çook yazık gitsinler 50-60 tl ye baska iş yapsınlar bukadar ayaklaraltında olmamalı bu meslek ya üzüldüm
arkadaşım sende yanlış yapmışsın.. hiç karşı tarafla anlaşma yapmadan en önemli konular konuşulmadan logo tasarlanır hemde gönderilir mi? zaten baştan profesyonellikten uzak bir tavır sergileyerek çalışmışsın bu saatten sonra zaten logoyu da göndermişsin sanırım umduğun (750*2) fiyatı kabul etmeyeceklerdir..
Bu mesajdan alıntı yap
tugrulguvenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugrulguvenc

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2011 #7
aynen öle kardeşim başta çeşke anlaşsaydınız
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2011 #8
Bir firmaya yaptığınız çalışma farklı olsa da 2-3 fark etmez alternatif değeri taşır kanımca. Yani tutup "ben iki tane yaptım hoppaaa" demek hiç olmaz. Onlar bir tanesini kullanacak mantık olarak. Başta konuşurken "alternatif olarak olarak şu kadar tane yaparım, fiyat bu" demeniz lehinize olacaktır. 50 Tl duyup endişelenmeyin, herkes işinin değerini, bir şekilde bulur. 50Tl lik adamlar varsın çalışmasın, kayıp değil....
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-01-2011 #9
1. Ücret konusunu baştan konuşup bir rakamda anlaşacaktınız ( bu rakam tabi ki komik bir rakam olmayacaktı )
2. Anlaşılan ücretin yarısını peşin alıp çalışmaya öyle başlayacaktınız.
3. Yapılan tasarımları düşük çözünürlükte jpeg olarak yollayacaktınız.
4. Tasarımlar onaylandıktan sonra kalan miktarı alıp çalışmanın orjinalini istenen formatta yollayacaktınız.
Bu mesajdan alıntı yap
ThorN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThorN

Matbaacı / Eskişehir

Alt 06-01-2011 #10
Nihat hocam düşük çözünürlükte dert değil artık, bir müşterime kontrol amaçlı yolladığım 72 dpi lık etiketi 2 gün sonra basılmış, ürünlere uygulanmış ve hatta piyasaya sürülmüş satışa hazır ve nazır olarak gördüm. Yapabildiğim tek şey bu kadar kısa sürede bu ne hız diye alkışlamak oldu Logo tasarımı için fiyat teklifi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları