Logo tasarımı için Freelance Grafiker - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Logo tasarımı için Freelance Grafiker - Türkiye Geneli ...

suican isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suican

Webmaster / İstanbul

Alt 17-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo tasarımı için Freelance Grafiker

Program/Seviye: Vektörel tüm programlar olabilir

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Acil Logo tasarımı yapacak çalışma arkadaşları. Düzenli freelance işler verilecektir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Logo tasarımı için Freelance Grafiker - Türkiye GeneliLogo tasarımı için Freelance Grafiker - Türkiye GeneliLogo tasarımı için Freelance Grafiker - Türkiye GeneliLogo tasarımı için Freelance Grafiker - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bbkagp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bbkagp

Grafiker / Ankara

Dosya19
Alt 18-02-2015 #3
Cv & Portfolyo : www.bbkagp.com
FabulousTanitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FabulousTanitim

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2015 #4
Merhaba,
Mail gönderdim size yalnız firma bilgilerini beklemekteyim.

havvana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

havvana

Grafiker / İstanbul

Freelance tasarimci ilani icin

Alt 19-02-2015 #5
Merhabalar.
uk.linkedin.com/in/havvana/en ---adresinden CV'mi ve
www.behance.net/havvana ---adresinden bazi calismalarimi gorebilirsiniz.
Istanbul'da her iki yakada da ikamet etmeye musaitim ve kendi ev ofisimde kendi bilgisayarim ve programlarindan calisabilecegim gibi ofis ortaminda da calisabilirim. 2013 kasim-2015 ocak arasinda Londra'da yasayip calistigim icin ileri seviyede Ingilizce de bilirim. Sorulariniz olursa cevaplamaktan memnun olurum. Kolay gelsin. tesekkurler.
ecembikem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecembikem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-02-2015 #6
Mail gönderilmiştir
nergizipek96 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nergizipek96

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2015 #7
Merhabalar,
Ben grafİker olarak çalışmaktayım. Freelance iş ilanınızı gördüm. Zaten bu işlerin içerisinde olduğum sizede yardımcı olabailiceğimi düşünüyorum.

NERGİZ
graphistm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphistm

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-06-2015 #8
Ben artık buradaki hiçbir ilanın samimiyetine inanmıyorum.. Zira mail atıyoruz ancak bir cevap verme nezaketinde bile bulunulmuyor.. Kaldı ki genel tavır, bütçemiz 10 kuruş ama işlerin devamı var ya da sen birkaç çalışma yap biz arasından seçelim tarzında.. Biz zaten kirayı öpücükle veriyoruz, elektrikçiye bugün git yarın gel diyoruz, internet için barter yapıyoruz.. Biraz insaf artık.. Her iki taraf içinde söylüyorum bunu.. İşveren istediğinin karşılığını versin, grafiker ise emeğini ayaklar altına aldırmasın..
goakman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

goakman

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2015 #9
Grafik, web tasarım,seo hizmetleri vermekteyiz 4 kişilik bir ekibiz grafik ve web tasarım üzerine freelance olarak anlaşılabilecek her işte çözüm ortağınız olabiliriz referans ve önceki çalışmalarımızı incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Goya Media & Solutions