Logo Tasarımı Plastik Enjeksiyon Ustası

Logo Tasarımları - Logo Tasarımı Plastik Enjeksiyon Ustası ...

gokhan_5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhan_5

Webmaster / İstanbul

Alt 11-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şahıs için yapılmıştır daha sonra sadece kartvizit ve web tasarımı yapılacaktır
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 11-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğine sağlık soldaki 3boyutlu enjeksiyon 3 kareli ve büyük olmuş bir bütünlükte yok logonda bence biraz daha araştırma yapıp logonu geliştirmeye çalış başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
sunshine83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sunshine83

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2010 #3
renk uyumu bence güzel olmuş...enjeksiyon ustası yazısını biraz daha koyulaştırırsan daha okunaklı olabilir...bide ille şekil kullanacaksan fontları daha sade seçebilirsin...böylece kompozisyon gözü yormamış olur...emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 12-01-2010 #4
renk uyumu bence güzel olmuş..
Hayret o çalışmada gri ve gökyüzü mavisi var ve ben orada bir renk uyumu göremedim gözlerimdemi problem var acaba nedersiniz?

Bence bu tarz konularda fazla bilginiz yoksa insanları yönlendirmeye çalışmayın o arkadaşa iyilik değil kötülük etmiş olursunuz.

İlla birşeyler yorum yapmak istiyorsanız bence başarısının devamını dileyin.

Benide yanlış anlamamanız dileğiyle esen kalınLogo Tasarımı Plastik Enjeksiyon Ustası
Bu mesajdan alıntı yap