Logo Tasarımı

Deneme Çalışmalar - Logo Tasarımı ...

Logo Tasarımı
hasretlik19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasretlik19

Webmaster / Çorum

Dosya19

Logo Tasarımı

Alt 27-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo İstek bölümünde bulunan mesaj için yaptım yorumlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 27-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafik tasarım işi istek mesajları:

forum kuralları mutlaka okuyunuz

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu işveren ilanları bölümünde kurallardahilinde açmanız gerekmektedir.
Bu mesajdan alıntı yap