logo tasarımı

Photoshop - logo tasarımı Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar photoshopta logo yapılırmı illüstratöre pek alışamadım photoshopta yapıyorum ama benden ai. uzantısı istiyorlar ne yapabilirim çok acil yaptığım logoyu nasıl ai uzantısına çevirebilirim....

logo tasarımı
utku123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

utku123

Hiç Biri / Antalya

logo tasarımı

Alt 01-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar photoshopta logo yapılırmı illüstratöre pek alışamadım photoshopta yapıyorum ama benden ai. uzantısı istiyorlar ne yapabilirim çok acil yaptığım logoyu nasıl ai uzantısına çevirebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aykut55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykut55(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopta logo yapmanız tehlikeli logo tasarımı Logo her daim vektör olmalıdır. Sanırsam tekrar vektör olarak çizmen gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-04-2013 #3
arkadaşlar photoshopta logo yapılırmı illüstratöre pek alışamadım photoshopta yapıyorum ama benden ai. uzantısı istiyorlar ne yapabilirim çok acil yaptığım logoyu nasıl ai uzantısına çevirebilirim.
Ai istiyorlarsa illustratorda çalışmalısın (veya biliyorsan corel, freehand) başka çaresi yok, logoyu vektörel çalışman her zaman daha sağlıklıdır.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 01-04-2013 #4
PS dokümanlarını Ai olarak kaydedebilirsiniz. Velhasıl PS de ısrar ediyorsanız, illaki ölçüyü de istemelisiniz ve gelen ölçüye göre çalışıp göndermelisiniz. Tabi bu da sizi oldukça yıpratır. inanın Ai öğrenmek bu şekilde çalışmaktan katbe kat daha kolaydır.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
ozgurdk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgurdk

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2013 #5
çok sakıncalı logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap