Logo Tasarımı - Türkiye Geneli - Sürekli - Düzenli İş - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Logo Tasarımı - Türkiye Geneli - Sürekli - Düzenli İş - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Logo Tasarımı - Türkiye Geneli - Sürekli - Düzenli İş Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Değerli Arkadaşlar Merhaba, ...

sidartan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sidartan

Grafiker / İzmir

Alt 11-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo Tasarımı - Türkiye Geneli - Sürekli - Düzenli İş

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Değerli Arkadaşlar Merhaba, Ajans bünyesinde aldığımız işleri yetiştirememekteyiz. Genellikle Logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması yapmaktayız. Yoğunluğumuzu alabilecek, ayda 5-6 ayrı firmaya logo; aynı şekilde kurumsal kimlik yapabilecek değerli arkadaşlarla tanışmak isteriz. Ajansımız İzmir'dedir; ancak çalışacağımız arkadaşımız başka bir il de olabilir.
Herkese şimdiden teşekkürler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Logo Tasarımı - Türkiye Geneli - Sürekli - Düzenli İş - Türkiye GeneliLogo Tasarımı - Türkiye Geneli - Sürekli - Düzenli İş - Türkiye GeneliLogo Tasarımı - Türkiye Geneli - Sürekli - Düzenli İş - Türkiye GeneliLogo Tasarımı - Türkiye Geneli - Sürekli - Düzenli İş - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
pnralkn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pnralkn

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2016 #3
Çalışma sartlariniz nelerdir
Bu mesajdan alıntı yap
celiksumeyye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

celiksumeyye(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2016 #4
bilgi mail'i atıldı
Bu mesajdan alıntı yap
mabygvn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mabygvn

Grafiker / İzmir

Alt 13-04-2016 #5
İzmirdeyim parti time olur mu acaba
Bu mesajdan alıntı yap
sidartan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sidartan

Grafiker / İzmir

Teşekkürler

Alt 16-04-2016 #6
Değerli Grafiker arkadaşlar merhaba,

konu ile ilgili geri dönüşleriniz için teşekkür ederim.
Yoğunluk nedeni ile dönemediğimiz bazı arkadaşlardan özür dilerim.
Konuyu tam olarak netleştirmek adına başvuran arkadaşlarımızdan bazı ricalarımız olacaktır.

Talebimiz, bir firma için 3 farklı alternatifli logo çalışmasını ne kadar bedele ve ne kadar süre içinde çıkartabileceklerine dair bir mail rica ediyoruz. Gereksiz mailleşme olmaması adına da iletişime geçen arkadaşların özellikle logo konusunda portfolyolarını bizimle paylaşmasını rica ediyoruz.

İlginiz için herkese tekrar teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
furkideepweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furkideepweb

Grafiker / Aydın

Alt 16-04-2016 #7
Ben adayım, bu iş teklifine!

3 aydır profesyonel olmak üzere, 2 senedir photoshopla uğraşıyorum.

Facebook, Twitter, WattPad gibi sosyal paylaşım ortamlarını kullanan kişilere, iş yerlerine, internet sitelerine, kişisel isteklere tasarım yapıyorum. Hafta içi akşam; 20:00'den sonra, hafta sonu; Sabahtan akşama kadar kısım kısım aktifim ve çalışabilirim.

Ücretli veya karşılıklı olmak üzere, 2 seçenekli ödeme şekli kullanıyorum.
(PayPal üzerinden ücreti alıyorum. Para ödeyemeyecek durumdaysanız, sosyal medya ortamları, sayfalar veya siteler ile anlaşabiliriz.)

Photoshop CS 5, Pixlr, Photoscape, PicsArt, Blender gibi programlara oldukça hakimim.

Daha geniş çaplı görüşmek için;

Mail hesaplarım:

Telefon numaram:
+90 541 972 1232
Bu mesajdan alıntı yap
VahitMutlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VahitMutlu

Grafiker / Yalova

Alt 16-04-2016 #8
Merhaba, özelden portfolyomu paylaştım. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Dcmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dcmr

Grafiker / Sinop

Alt 16-04-2016 #9
Merhaba szinle çalışmak isterim 0544 917 26 07 ve ya adreslerinden bana ulaşırsanız size portfolyomu göndere bilrim.
Bu mesajdan alıntı yap
paprik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paprik

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2016 #10
Paprika Interactive grafik ve web tasarım işlerinizde freelance destek olabiliriz. mail atmanız bilgi almak için yeterlidir..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları