Logo tasarımı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Logo tasarımı - Türkiye Geneli ...

kazimm5514 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kazimm5514

Fotoğrafçı / Çanakkale

Alt 10-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo tasarımı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar .Çanakkale'de fotoğrafçılık ile ilgileniyorum kurumsallaşma yoluna girmeye başladık iyice bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya ilan veriyorum logo tasarımı yaptırmak istiyorum bu işle ilgilenen arkadaşlar varsa bir şekilde irtibata geçebiliriz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Logo tasarımı - Türkiye GeneliLogo tasarımı - Türkiye GeneliLogo tasarımı - Türkiye GeneliLogo tasarımı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bager49 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bager49

Grafiker / Muş

Alt 10-05-2013 #3
hocam size logo yaparım ama vermiş oldugunuz numara yanlış diyor. irtibata gece bilirmiyiz.
aykut55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykut55(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2013 #4
pm attım hocam.
kazimm5514 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kazimm5514

Fotoğrafçı / Çanakkale

Alt 11-05-2013 #5
Arkadaşlar logo çalışmam için bir arkadaşla anlaştık ilginiz için çok teşekkür ederim konu silinebilir.