Logo tasarımı yapacak - Eskişehir

Sonuçlanan İlanlar - Logo tasarımı yapacak - Eskişehir ...

SafranWeb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SafranWeb

Webmaster / Ankara

Alt 01-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo tasarımı yapacak

Program/Seviye: SAFRAN web işleri

Yukarıda Yer Alan Safran Web işleri Bilişim Sektöründe Faaliyet Gösterecek Olan Firmamıza Profesyonel 1 Adet Logo Tasarımına İhtiyac Duyulmaktadır.

Yapılacak İş Bütcesi : 150-200 tl Arasındadır.

Tasarım İşi İçin Başvurucak Tasarımcı Arkadaşlarım Yapacakları Tasarım İle Yapdıkları İşin Fiyatını Mail Adresimize Göndermeleri Doğrultusunda Beyendiğimiz Tasarımı Satın Almış Olacağız.

NOT: Gereksiz Yorumlar İçin Lütfen Mail Atmayınız

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: sarvon.com Bu link deki logo tarzında olabilir farklı çalışmalarada açığız

Logoda yazacak Firma İsmi : SAFRAN web işleri OLACAKTIR

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Logo tasarımı yapacak - EskişehirLogo tasarımı yapacak - EskişehirLogo tasarımı yapacak - EskişehirLogo tasarımı yapacak - Eskişehir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

douaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

douaslan

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2016 #3
Logoları adresime gönder beğendiğimi alıcam olayı biraz sakat arkadaşlar, hani adamlar birde sektör içerisinde beğendiği bir tanesini kopyalar işleme alır kullanır. Göndermiyorum da tavsiye de etmiyorum böyle bir çalışma politikası mümkün değil. Saygılar.
freelance1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freelance1

Grafiker / Ağrı

Alt 02-07-2016 #4
Sayın SafranWEB,

Mail Atamıyorum maalesef eğer ki hala tasarımcı bulamadıysanız, Bu bölümden ulaşın; www.facebook.com/timeot0405 detaylı görüşmeyi bu bölümden yapabiliriz.
Ali design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali design

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2016 #5
Bu işin iyice cılkını çıkardınız yapıcaz beğendiğinizi alıcaksınız nerde görülmüş böyle birşey birde 200 TL bütçe nedir. Profesyonelde olucakmış Logo tasarımı yapacak - Eskişehir) logo tasarımı şaka mısınız.