Logo Tasarımı Yapılacak.

Sonuçlanan İlanlar - Logo Tasarımı Yapılacak. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, Artı18Band İsimli Müzik Grubunun Bas Gitaristiyim. Grubumuz Yakında Bazı Büyük Projelere İmza Atacak Fakat Adam Akıllı Bi Logo Beğenemedik. Grubumuz Alternatif Pop,Rock Yapıyor. Maddi Açıdan Şuanda ...

Logo Tasarımı Yapılacak.
Arti18Band isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arti18Band

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Logo Tasarımı Yapılacak.

Alt 17-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,
Artı18Band İsimli Müzik Grubunun Bas Gitaristiyim. Grubumuz Yakında Bazı Büyük Projelere İmza Atacak Fakat Adam Akıllı Bi Logo Beğenemedik. Grubumuz Alternatif Pop,Rock Yapıyor. Maddi Açıdan Şuanda Bişey Veremem Malum Kayıtlar Vs Çok Para Tutuyor Ama İçerisinde 25$ Olan Google Adsense Hesabı Hediye Edebilirim. Bunun Dışında Logoyu Çeşitli Festival, Bar Programları vs. Gibi Çeşitli Yerlerde Kullanıcaz. Bide Davul Kick Önüne Bi Baskı Yapılacak. Eğer Bu İşte Sponsor Olacak veya Destek Olmak İsteyen Arkadaşlar Olursa Çok Sevinirim.

Msn: *********

Emekleriniz İçin Şimdiden Teşekkürler.

Not: Moderatör Arkadaşlar Kusura Bakmayın Yanlış Yere Açmıştım. Şidmi Doğru Yerdedir Umarım.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

energy_explode

Misafir

Alt 18-02-2010 #3
********* görüşelim
osiskom264 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osiskom264

Hiç Biri / Yalova

Alt 05-07-2010 #4
abi çok ucuza yaparım geri dönersen sevinirim *********
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2010 #5
İLETİŞİM:
Msn: *********
Gsm: *********
sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-07-2010 #6
özelden mail adresinizi atarsanız yardımcı olabilirim Logo Tasarımı Yapılacak.
muhibbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhibbi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-07-2010 #7
Ne güzel yaa.
Yakında
Marketlerden un, şeker, yağ
Kasaplardan kilo ile et
Şarküteriden tereyağı, peynir vs. teklif edilirse hiç şaşırmam.

Pes yani.Bakıyorum genelde bu ilana cevap verenler öğrenci arkadaşlar.

İlerde yaa bu meslek neden böyle, neden emeğimizin karşılığı verilmiyor diye sızlanmaya hakkınız olmayacak unutmayın.
serk002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serk002

Sanat Yn. / Balıkesir

Alt 05-07-2010 #8
Ne güzel yaa.
Yakında
Marketlerden un, şeker, yağ
Kasaplardan kilo ile et
Şarküteriden tereyağı, peynir vs. teklif edilirse hiç şaşırmam.

Pes yani.Bakıyorum genelde bu ilana cevap verenler öğrenci arkadaşlar.

İlerde yaa bu meslek neden böyle, neden emeğimizin karşılığı verilmiyor diye sızlanmaya hakkınız olmayacak unutmayın.
öğrenciler iş yapamazmı? ek gelir. birde öğrenci diye geçmeyelim kendine grafiker diyen bazılarından kat kat daha iyi yapanlar var. neyse yanlış yerde tartışıyoruz. ceza yemeyelim :wink:
muhibbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhibbi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-07-2010 #9
Mesajımı iyi okumadın galiba genç arkadaşım.
Ben öğrenciler iş yapamaz diye bi ifade kullanmadım.Neden emeğinizi yerlerde süründürüyorsunuz dedim.
Ek gelir mantığıyla üç lira da olsa önemli değil diye yaklaşırsanız hata edersiniz.Unutmayın gelecekte bu mesleği yapacaksınız, ve ne yazık ki kendi ellerinizle geleceğinizi yerle bir ediyorsunuz.

Siz bunu problem olarak görmüyorsanız devam edin o zaman ne diyeyim.
serk002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serk002

Sanat Yn. / Balıkesir

Alt 05-07-2010 #10
Mesajımı iyi okumadın galiba genç arkadaşım.
Ben öğrenciler iş yapamaz diye bi ifade kullanmadım.Neden emeğinizi yerlerde süründürüyorsunuz dedim.
Ek gelir mantığıyla üç lira da olsa önemli değil diye yaklaşırsanız hata edersiniz.Unutmayın gelecekte bu mesleği yapacaksınız, ve ne yazık ki kendi ellerinizle geleceğinizi yerle bir ediyorsunuz.

Siz bunu problem olarak görmüyorsanız devam edin o zaman ne diyeyim.
yukarıda fiyat konuşulmuyor o yüzden bu konuda yorum yapamam. ama ucuza birçok iş yapıldığını biliyorum bunun ileriki zamanlarda ne gibi sonuçlar doğuracağınında maalesef farkındayım. bu benimn için en büyük problem. işi kaçırmamak için çok fiyat kırılıyor bu yüzden buralara geldik.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları