Logo Tasarımı Yaptırılacak - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Logo Tasarımı Yaptırılacak - Türkiye Geneli ...

togidesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

togidesign

Grafiker / Adana

Alt 14-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo Tasarımı Yaptırılacak

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Togiweb adında bir bilişim firması kurcam bende grafikle ilgileniyorum ancak kendime bir logo çizemedim bir türlü olmuyor. togiweb bilişim hizmetleri olcak ünvan. ilgilenenler bana ulaşırsa çok sevinirim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Logo Tasarımı Yaptırılacak - Türkiye Geneli - Logo Tasarımı Yaptırılacak - Türkiye Geneli ya da Logo Tasarımı Yaptırılacak - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Logo Tasarımı Yaptırılacak - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

skynetoktay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skynetoktay

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2012 #3
Merhaba, istediğiniz renkler ile ilgili bilgi verirseniz size yardımcı olabilriz.

Volkan
ekinkonca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekinkonca

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2012 #4
Merhaba
ilaninizla ilgileniyorum.
Hala birini bulamadiysaniz iletisime gecebiliriz.
KeTuR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KeTuR

Öğrenci (Diğer) / Afyonkarahisar

Alt 10-03-2012 #5
hala daha birini bulamadiysaniz ben talibim
iletisim : *********
tolgaga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgaga

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-03-2012 #6
Değerli grafiker arkadaşlarım, üzerinden biraz zaman geçmiş olsa da bildirmek istedim. İlan sahibi ile uygun fiyata anlaştık. Birkaç tane alternatif hazırlayıp gönderdim. Sonunda birini beğendi ve üzerinde istediği değişiklikleri yaptım. Ücreti yatırmak için hesap numarası istedi, gönderdim. Ancak ondan sonra bir daha kendilerinden haber alamadım. İleride ilan sahibi başka iş verecek olursa lütfen bu durumu göz önünde bulundurun, emekleriniz boşa gitmesin.

Herkese iyi akşamlar.
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 13-03-2012 #7
kusura bakmayın ama siz bunu hakketmişsiniz her önünüze gelen ilana atlarsanız ve kendinize garantiye almazsanız olacağı budur sadece bu sitede değil bundan başka grafikerler sitesinde aynı sorunlara tanık oluyorum fiyat düşürenler mi ararsınız, hemen iki dakika da tasarım yapıp buyrun tasarımınız diyenler mi arar sınız, hatta ben bedava yapıyorum üstelik üstüne bir de para veriyorum diyenler mi ararsanız işte görün grafik tasarımcıların hadi budur
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 13-03-2012 #8
kusura bakmayın ama siz bunu hakketmişsiniz her önünüze gelen ilana atlarsanız ve kendinize garantiye almazsanız olacağı budur sadece bu sitede değil bundan başka grafikerler sitesinde aynı sorunlara tanık oluyorum fiyat düşürenler mi ararsınız, hemen iki dakika da tasarım yapıp buyrun tasarımınız diyenler mi arar sınız, hatta ben bedava yapıyorum üstelik üstüne bir de para veriyorum diyenler mi ararsanız işte görün grafik tasarımcıların hadi budur
Size katılıyorum, hiç riske girmeye gerek yok bence. Peşin çalışın, karşıdakinin işine gelmiyorsa hiç iş yapmayın, hemen bırakın o işi. Para verecek adam bu tür konularda kem küm etmez en azından kaporanızı yatırır. Ben bu hatayı ilk işimde yaptım, o gün bugündür peşin çalışıyorum.
tolgaga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgaga

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-03-2012 #9
Size katılıyorum, hiç riske girmeye gerek yok bence. Peşin çalışın, karşıdakinin işine gelmiyorsa hiç iş yapmayın, hemen bırakın o işi. Para verecek adam bu tür konularda kem küm etmez en azından kaporanızı yatırır. Ben bu hatayı ilk işimde yaptım, o gün bugündür peşin çalışıyorum.
Haklısınız riske girmeye gerek yok. Ancak bu işe böyle başladım, düşük ücretli bir iş yapıyorsam müşteri ile pazarlık etme gereği duymuyorum. Arada bir de böyle durumlar yaşanıyor doğal olarak. Ancak artık insanlara iyilikte yaramıyor. Düşük, yüksek ücretli iş demeden kapora almak yada peşin çalışmak şart oldu.

"bright" gözlemlerinizde çok haklısınız. Bir çok yerde görüyorum, Logo yarışması 10 lira ödül demiş. Bazıları var bunun üstüne yarışma süresi 2 ay diyor. Dediğiniz gibi bedava yapıyorum diyenler var. Ancak yazımdaki amaç ortada sorun olduğundan ziyade grafiker arkadaşları ilan sahibi hakkında uyarmaktı.
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 14-03-2012 #10
tolgaga arkadaşım senden ve diğer arkadaşımlarımdan bu kadar sert bir acıklama yaptığım için özür dilerim ancak konuyu görünce acıklama yapma ihtiyacı duydum ve böle bir olayla karşı karşıya kalmana gercekten üzüldüm uyarın için de ayrıca tşk ederim

diğer bir konu olarak da şunu söyleyim, cok acık ve net sölüyorum müşterim olacak kişiye ya da tasarımını yapacağım kişiye hakkı olan fiyatı neyse acık ve net sölerim pazarlık payı yerine göre koyarım ister kabul eder ister kabul etmez kendi bilir, ayrıca aklımdan şu düsünceyi de hic gecirmem ben yapmasam başkası yapar gibi valla yaparsa yapsın o kişinin enayiliği de beni ilgilendirmez, atıyorum logo tasarımında 500 tl den aşağı fiyat vermem üstü olur altı olmaz yapan yapar, şunu da belirteyim ki bu böle bir durum da şu ana kadar başıma gelmedi o yüzden her gördüğünüz işe kefallemeyin derim

sağlıcakla kalın
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları