Logo tasarımı yaptırmak istiyorum

Sonuçlanan İlanlar - Logo tasarımı yaptırmak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar Logo tasarımı yaptırmak istiyorum. Bana fiyat teklifinizi mail olarak atarsanız sevinirim. *********...

ibryapici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibryapici

Webmaster / Adana

Alt 31-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo tasarımı yaptırmak istiyorum. Bana fiyat teklifinizi mail olarak atarsanız sevinirim.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Jason Junior isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jason Junior

Webmaster / Ankara

Alt 05-06-2010 #3
Web Sitesi Tasarımlarınız Uygun Fiyatlarla | SiMart

Avukatlar, mimarlar, mühendisler, politikacılar, sanayicler, iş adamları,şirketler, holdingler, sendikalar, dernekler, vakıflar, şairler, yazarlar, yeryüzünün en ücra köşesine kadar özgürce uzanmak isteyenler,
"beni ancak ben anlatırım" diyenler...
Sizde internetteki yerinizi ayırtın.
Yaptığınız tüm işleri kartvizitinize yazamazsınız ama web adresinize yazabilirsiniz.
İzin verin insanlar sizi sizin istediğiniz yerde bulsunlar ve sizin istediğiniz gibi tanısınlar.
Siz yorulmayın, verin web adresinizi, sizi web siteniz anlatsın.Siz kendinizi nasıl anlatmak istediğinize karar verin gerisini bize bırakın.

Yaptığımız diğer işler;

* Reklam
* Tanıtım
* Organizasyon
* Matbaa

Detaylı bilgi için lütfen :
ibryapici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibryapici

Webmaster / Adana

Alt 07-06-2010 #4
Logo tasarımı bitmiştir. İş verildi. Tüm ilgilenen arkadaşlara teşekkürler
sınırsız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sınırsız

Grafiker / İstanbul

Alt 07-06-2010 #5
tüh be bende kirayı nasıl ödeyeceğim diye düşünüyordum...