Logo Tasarımı Yaptırmak İstiyorum? - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Logo Tasarımı Yaptırmak İstiyorum? - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Logo Tasarımı Yaptırmak İstiyorum? Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar yeni yaptımız bir site için logo istiyoruz İlgilenen arkadaşlar İrtibata geçerse sevinirim. ...

alacati isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alacati(32)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 31-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo Tasarımı Yaptırmak İstiyorum?

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar yeni yaptımız bir site için logo istiyoruz İlgilenen arkadaşlar İrtibata geçerse sevinirim.

Not: Detayları yazmıorum tartışma çıkmasın die herkese saygım var ama çokta profesyonel bişeyler istemiyorum. İlgilenenler irtibata geçsinler görüşelim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Logo Tasarımı Yaptırmak İstiyorum? - Türkiye Geneli - Logo Tasarımı Yaptırmak İstiyorum? - Türkiye Geneli ya da Logo Tasarımı Yaptırmak İstiyorum? - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Logo Tasarımı Yaptırmak İstiyorum? - Türkiye Geneli | Logo Tasarımı Yaptırmak İstiyorum? - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Site yardımı ile yapılan iş veren ve çalışan anlaşmalarında grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

paufwayne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paufwayne

Grafiker / İzmir

Alt 31-01-2011 #3
iişiniz ile ilgileniyorum, mail olarak attım iletişim bilgilerini.