Logo Tasarımı Yeteneğimi ve Yaratıcılığımı Nasıl GELİŞTİREBİLİRİM??

Logo Tasarımları - Logo Tasarımı Yeteneğimi ve Yaratıcılığımı Nasıl GELİŞTİREBİLİRİM?? ...

Kormexum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kormexum

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 1 Hafta önce #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tüm tasarımcılara şimdiden teşekkürler. Logo tasarımı için yetenek ve yaratıcılığımı nasıl geliştirebilirim. Kartvizit, broşür veya afiş gibi hazır logo bulunan tasarım işleri, logo tasarımına göre daha kolay olmakta. Logo da gelişmek için neler önerirsiniz??Logo Tasarımı Yeteneğimi ve Yaratıcılığımı Nasıl GELİŞTİREBİLİRİM??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kormexum

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 1 Hafta önce #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Önerilerinizi bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
codestech isimli Üye şimdilik offline konumundadır

codestech

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 1 Hafta önce #3
good artist copy great artist steal bu sözü motton yap!
logo değil olay olan, kendini aşmayı istiyorsan kapat arkandaki kapıları ve bu sefer farklı bak ister güneş gözlüğü tak istersen denizaltı gözlüğü ama önce bak! sorun aslında bakmaya çalışıyorum ama göremiyorum olmalıydı! Evet ama kör değilsin! Zaten ya sanatçı değilsin yada kör değilsin! Hadi görim seni yavrum aş çitleri! Yarışma sonuçlarını incele işleri taklit etmeye çalış sonra bir şeyler katmaya çalış en önemlisi de benim bunu 1 dakikada yazdığım gibi elini çalıştır hemde haddinden fazla... Kimse senden önce davranmamalı makine başındayken en hızlı sen olmalısın her çalışmanda b planın olmalı takılıp kaldığın zaman pilin bitmiş demektir hem mola hem ilham şarj etmelisin of yeter lan! hadi bb
Bu mesajdan alıntı yap

Kormexum

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 1 Hafta önce #4
Hocam naptın sen ya Logo Tasarımı Yeteneğimi ve Yaratıcılığımı Nasıl GELİŞTİREBİLİRİM?? Emeğine sağlık valla, bakış açın çok güzel
Bu mesajdan alıntı yap

Kormexum

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 1 Hafta önce #5
good artist copy great artist steal bu sözü motton yap!
logo değil olay olan, kendini aşmayı istiyorsan kapat arkandaki kapıları ve bu sefer farklı bak ister güneş gözlüğü tak istersen denizaltı gözlüğü ama önce bak! sorun aslında bakmaya çalışıyorum ama göremiyorum olmalıydı! Evet ama kör değilsin! Zaten ya sanatçı değilsin yada kör değilsin! Hadi görim seni yavrum aş çitleri! Yarışma sonuçlarını incele işleri taklit etmeye çalış sonra bir şeyler katmaya çalış en önemlisi de benim bunu 1 dakikada yazdığım gibi elini çalıştır hemde haddinden fazla... Kimse senden önce davranmamalı makine başındayken en hızlı sen olmalısın her çalışmanda b planın olmalı takılıp kaldığın zaman pilin bitmiş demektir hem mola hem ilham şarj etmelisin of yeter lan! hadi bb
Hocam naptın sen ya Logo Tasarımı Yeteneğimi ve Yaratıcılığımı Nasıl GELİŞTİREBİLİRİM?? Emeğine sağlık valla, bakış açın çok güzel
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
adobe illustrator, grafik tasarım, logo, logo tasarımı