Logo Tasarımım Avcıoğlu Cam Sanayi ve Ticaret

Logo Tasarımları - Logo Tasarımım Avcıoğlu Cam Sanayi ve Ticaret ...

Rouse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rouse(30)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 21-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, sitenizi yeni keşfettim ve bunca zaman neden göremediğim için kendime kızar oldum Logo Tasarımım Avcıoğlu Cam Sanayi ve Ticaret Bu da ilk postum ve sizle bir süre öcne yaptığım kendimize ait bir Cam şirketine ait logo hakkında danışmak istiyorum. Gerçi artık bu logoyu tescilledik sayılır ama yine de eleştirilerinizi almak isterim. Şişecam'ın Isıcam yetkili bayii'yiz ve ısıcam üretiyoruz. Bu logo da benim yaptığım logo... Firmanın adı "Avcıoğlu Cam Sanayi ve Ticaret"

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

...grafixo... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 21-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
basit olmuş daha güzel olabilir arkadaki şekil kötü duruyor onun haricinde yazılarda ki çizgiler hoş duruyor
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 21-08-2008 #3
Basit ama güsel bir çalışma birde vanlı renkleri deneyin.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
403yunus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

403yunus(28)

Grafiker / Gaziantep

Alt 21-08-2008 #4
basit ama hoş duruyor
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-08-2008 #5
arkadaşalr bunları nasıl yapıyorsunuz.bana bi program veya başka birşey önerirmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 21-08-2008 #6
arkadaşalr bunları nasıl yapıyorsunuz.bana bi program veya başka birşey önerirmisiniz?
frehand programını tavsiye ederim logo için ...

çalışmaya gelince bence basit değil akılda kalıcı kalabalıktan uzak amacına uygun bi çalışma olmuşemeğine sağlık ii iş çıkarmışsın bence .. aramıza hoşgeldinLogo Tasarımım Avcıoğlu Cam Sanayi ve Ticaret
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-08-2008 #7
Oncelikle sorularınız icin baska bir yeni forum sayfasi aciniz....
(baska birsey oneriyorum, grafik egitimi aliniz....)
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 21-08-2008 #8
Logoları hazırlamak için vektörel bir program kullanmanız iyi olur.Vektörel olarak hazırladığınız logoların çözünürlüğü bozulmaz ve her yerde istediğiniz gibi kullanırsınız.

Gelelim vektörel programlara.Illustrator ve Freehand bu işi yapmanız için gereken 2 kaliteli program.Yok benim o programları almaya gücüm yok derseniz, Inskcape isimli program basit de olsa işinizi görür.Tabiki freehand ve illustratorla boy ölçüşemez.

Freehand ı Adobe un satın almasıyla güncellenmesi durduruldu.Yani yeni versiyon çıkmayacak artık.Adobe da kendi ürünü olan Illustrator üzerinde yoğunlaşmaya başladı.Eğer bir programa başlayacaksanız bunun Illustartor olması sizin açınızdan daha avantajlı olacaktır.

Illustrator u adobe.com/downloads sayfasından ücretsiz kayıt yaptırarak 30 günlük deneme sürümünü indirebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ozkan_artas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkan_artas(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2008 #9
bıraz daha yazılar baskın olabılır çok pasif kalmış renkler ınsanı kendı etkısı altına alamıyor..bu arada hoşgeldınız aramıza..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-08-2008 #10
freehand i yükledim ama biraz karşık gibi. bakalım uğraşıcaz.tşekler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo, tasarımım