Logo Tasarımım Bilgi Küpü

Logo Tasarımları - Logo Tasarımım Bilgi Küpü ...

sakir42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sakir42(24)

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 15-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar tasaralamış olduğum okul dergisi için hazırladığım logo. yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

quatros isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quatros

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
düşünce güzel ama font uymamıs gibi ve küp dolusu bilgi yazısındaki k harfini biraz deforme etmişsin yani bence tek sorun fontlarda Logo Tasarımım Bilgi Küpü
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 15-11-2009 #3
Yazı karekterini değiştirin derim.Bir de küp üzerine b harfini yerleştirseniz nasıl olur acaba.
Bu mesajdan alıntı yap
sakir42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sakir42(24)

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 16-11-2009 #4
küp üzerine b harfi acaba küp boyunca yasdam bişeymi yoksa sadece bir karesine mi fontuda dikdörgen şeklinde olduğu için seçtim ilk tasarımım benim
Bu mesajdan alıntı yap
ferdelance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferdelance(37)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-11-2009 #5
Küpteki kare sayısını yükseltip karelerin boyutunu küçült karenin bir yüzüne b harfini tasarla, bir yüzüne k harfini. Fontuda AgentFB tarzı bir font düşünerek tasarlarsan daha çok göze hitap eder nedense bu şekilde fontlar bana pek sıcak gelmedi gözü yormamalı kolay ve farklı olmalı ki akılda rahatça yer edinebilsin logo diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
serkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkoy

Sanat Yn. / Ankara

Alt 16-11-2009 #6
Küpteki kare sayısını yükseltip karelerin boyutunu küçült karenin bir yüzüne b harfini tasarla, bir yüzüne k harfini. Fontuda AgentFB tarzı bir font düşünerek tasarlarsan daha çok göze hitap eder nedense bu şekilde fontlar bana pek sıcak gelmedi gözü yormamalı kolay ve farklı olmalı ki akılda rahatça yer edinebilsin logo diye düşünüyorum.
arkadaşım nasıl yapsın o dediklerini? onları yapması için önce logonun kendine özgü olması gerek alıntı değilLogo Tasarımım Bilgi Küpüdikkatlice incelerseniz küp bir yerden alınmıştır...
Bu mesajdan alıntı yap
duyque isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duyque

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 16-11-2009 #7
renklerde deisklk yprsn bnce dha gzl olrblr
Bu mesajdan alıntı yap

ferdelance(37)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-11-2009 #8
arkadaşım nasıl yapsın o dediklerini? onları yapması için önce logonun kendine özgü olması gerek alıntı değilLogo Tasarımım Bilgi Küpüdikkatlice incelerseniz küp bir yerden alınmıştır...
keşke logonun adresinide verseydin arkadaşım.
Bu mesajdan alıntı yap
serkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkoy

Sanat Yn. / Ankara

Alt 16-11-2009 #9
keşke logonun adresinide verseydin arkadaşım.
ne gerek var karelerin yanlarını görmüyormusunuz?kırpık kırpık...göz var nizam var.insanları salak yerine koymayın artık...
Bu mesajdan alıntı yap

ferdelance(37)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-11-2009 #10
ne gerek var karelerin yanlarını görmüyormusunuz?kırpık kırpık...göz var nizam var.insanları salak yerine koymayın artık...
Bak ben resmi büyütüp bakmamıştım birde kalkmışım adama şunu böyle yap bunu böyle yap diyorum Logo Tasarımım Bilgi Küpü
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları