Logo tasarımım için gerekli olan bir kaç şeye ihtiyacım var...

Logo Tasarımları - Logo tasarımım için gerekli olan bir kaç şeye ihtiyacım var... Sponsorlu Bağlantılar Bu sene web tasarım programlama bölümünden mezun oluyorum. Staj dosyam için logo tasarlamam gerekiyor. Aklımda bir fikir var ama bu fikiri yürütebilmem için gerekli psd'lere ihtiyacım var yardımcı ...

DreamSolAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DreamSolAK

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 15-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu sene web tasarım programlama bölümünden mezun oluyorum. Staj dosyam için logo tasarlamam gerekiyor. Aklımda bir fikir var ama bu fikiri yürütebilmem için gerekli psd'lere ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim ?

Düşüncemi anlatayım. 8 Haziran'da mezun oluyorum. Bir saat olabilir 8 Haziranı Gösteren Ve Biri 8 Haziranın üzerindeyken diğeride kep resmini gösterecek. Yani anlatabildiysem ne mutlu bana Logo tasarımım için gerekli olan bir kaç şeye ihtiyacım var... Kep ve buna uygun bir saat psd si istiyorum. Umarım yardımcı olursunuz Logo tasarımım için gerekli olan bir kaç şeye ihtiyacım var...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mertkibar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertkibar

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 30-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
phoshop veya corel draw programlarindan birini kullanarak harika logolar yapabilirsin..
3d logo yapacaksan 3dmax tarzi programlara ihtiyacin var...

logonda yazi fontlarina ihtiyacin olursa netten fontlar bulup onlari kullabilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Graphhy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graphhy

Grafiker / Kırklareli

Alt 30-05-2012 #3
corel bayatladı hocam Illustrator + photoshop kulanırsanız hepsinin üstünde gelirsiniz bol bol uygulamalı çalışın + hazır yapılanların aynısını yapmaya çalışın geliştrin kendinizi gitikçe iyi olursunuz iyi çalışmalar bol şans Logo tasarımım için gerekli olan bir kaç şeye ihtiyacım var...
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetkaydı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetkaydı

Grafiker / Sakarya

Alt 14-11-2013 #4
Graphy arkadaşım; Corel Draw gibi programlar küçümsenecek programlar değil. Ne kadar tazesini kullandınız da bayatladığını anladınız. Sadece Corel Draw'la diğer programlarda yapacağınızın bir çoğunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumun farkında olmayabilirsiniz ama yanlış yönlendirmeyin insanları bari. Öyle zamanlar olur ki grafik ya da tasarım çalışmalarında küçümsediğiniz office programlarına bile ihtiyaç duyarsınız... Emek sarf edilmiş programları küçümsemek hoş bir şey değil...
Bu mesajdan alıntı yap