Logo Tasarımımım - Center life

Logo Tasarımları - Logo Tasarımımım - Center life Sponsorlu Bağlantılar [IMG] Uploaded with ImageShack.us [/IMG] Arkadaşlar bu logoyu bir oto yedek parçacı bünyesinde üretilecek olan bir ürün için tasarladım yorumlarınızı bekliyorum.....

LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 17-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]Logo Tasarımımım - Center life Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Arkadaşlar bu logoyu bir oto yedek parçacı bünyesinde üretilecek olan bir ürün için tasarladım yorumlarınızı bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 17-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
LaYeR oto yedek parçasına o yaprakların çok olacağı kanaatindeyim şahsi düşüncem bu. Zaten center yazısında imgesel birşey kullanmışsın o yapraklar hem kalabalık hemde amacına uygun durmuyor
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-05-2011 #3
Hasan ÇELİK arkadaşımıza katılıyorum center yazısındaki kullanılan hedef imgesi de rahatsız etti beni fazlalık gibi duruyor ayrıca yapraklar illa olacaksa biraz daha küçült derim büyük olmuş, eline emeğine sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 17-05-2011 #4
Çizilen yaprak ve merkezi simgeleyen şekil müşterinin istediği doğrultusunda çizilmiştir.. Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar..
Bu mesajdan alıntı yap
Semih Taneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semih Taneri(48)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-05-2011 #5
Çalışmanızda gözü yoracak o kadar çok şey varki. Hedef, yapraklar, center ayrı life ayrı renk, life'ın zeminli yazılması ayrı bir problem, tüm bu kullandığın renklerin birbirleriyle uyumu daha başka bir problem. Hepsinin de ötesinde oto yedek parçacısı hissi veren hiç bir şey bulamadım.

Bence yepyeni bir şeyler yapın. Sadelik her zaman güzeldir. Tavsiye ederim.

Selamlar.

Edit: Müşteri istedi diye her şeyi yapmak zorunda değilsiniz. Lütfen bunlara karşı direnin, tabiki direnirken de neden bunun böyle olması ya da olmaması gerektiği konusunda ikna edin. Grafik tasarımcı her denileni yapan kişi değildir. Aynı zamanda müşterisini yönlendiren, ona yön veren, görsel kimliğini oluşturan kişidir. Lütfen kolaycılığa kaçmayalım. Yoksa kendi gelişimimize de zarar veririz.
Bu mesajdan alıntı yap

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 17-05-2011 #6
Çalışmanızda gözü yoracak o kadar çok şey varki. Hedef, yapraklar, center ayrı life ayrı renk, life'ın zeminli yazılması ayrı bir problem, tüm bu kullandığın renklerin birbirleriyle uyumu daha başka bir problem. Hepsinin de ötesinde oto yedek parçacısı hissi veren hiç bir şey bulamadım.

Bence yepyeni bir şeyler yapın. Sadelik her zaman güzeldir. Tavsiye ederim.

Selamlar.

Edit: Müşteri istedi diye her şeyi yapmak zorunda değilsiniz. Lütfen bunlara karşı direnin, tabiki direnirken de neden bunun böyle olması ya da olmaması gerektiği konusunda ikna edin. Grafik tasarımcı her denileni yapan kişi değildir. Aynı zamanda müşterisini yönlendiren, ona yön veren, görsel kimliğini oluşturan kişidir. Lütfen kolaycılığa kaçmayalım. Yoksa kendi gelişimimize de zarar veririz.
Değerli yorumunuz için tşk. ederim size katılıyorum bunları müşterime bende söyledim ama böyle olmasını istedi firma yedek parçacı ama bu yapılan logonun yedek parça ile bir ilgisi yok.. Çok güzel incelemişsiniz tekrar tşk. ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 17-05-2011 #7
Konunuzun başlığını bu defalık ben düzelttim. Lütfen konu başlığınızda birbirine benziyecek konuları unutmayın.

Logo tasarımımm diye bütün üyeler konu açarsa sizin konunuzun hiç bir ayrıcalığı olmaz. Bu şekilde olursa hem daha az yönlendirme ve yorum alırsınız çünkü konunuz diğerlerinden hiç bir farkı olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 19-05-2011 #8
Konunuzun başlığını bu defalık ben düzelttim. Lütfen konu başlığınızda birbirine benziyecek konuları unutmayın.

Logo tasarımımm diye bütün üyeler konu açarsa sizin konunuzun hiç bir ayrıcalığı olmaz. Bu şekilde olursa hem daha az yönlendirme ve yorum alırsınız çünkü konunuz diğerlerinden hiç bir farkı olmaz.
Teşekkür Ederim Gökhan..
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 19-05-2011 #9
Oto yedek parça / yaprak tezatlığına arkadaşlar değinmiş ve açıklama yamışsınız zaten. Bunun dışında logo da bir oyun / espri yeterli bence. Hem C içine bir çizim, hem Life altına zemin, hem de yapraklar bir karmaşa yaratmış. Gereksiz bir kalabalık olmuş.
Ve elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 19-05-2011 #10
Hasan ÇELİK arkadaşımıza katılıyorum center yazısındaki kullanılan hedef imgesi de rahatsız etti beni fazlalık gibi duruyor ayrıca yapraklar illa olacaksa biraz daha küçült derim büyük olmuş, eline emeğine sağlık.
Katılıyorum !
Ayrıca müşteri girmişse işin içine kolay gelsin diyorum Logo Tasarımımım - Center life

ben yaptığım işlerin yarısından fazlasında müşteri müdahalesi görüyorum ve o işleri portfolyoma koymuyorum zira içime sinmiyor Logo Tasarımımım - Center life
Kolay gelsin !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları