Logo tasarımında fiyat belirleme

Logo Tasarımları - Logo tasarımında fiyat belirleme Sponsorlu Bağlantılar fiyat belirlerken hangi kriterleri baz alıyorsunuz ? ben bu işte yeniyim ve ilk işimi yapmak üzereyim. Tecrübelileriniz vardır, teşekkür ederim....

vosken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vosken

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 22-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fiyat belirlerken hangi kriterleri baz alıyorsunuz ? ben bu işte yeniyim ve ilk işimi yapmak üzereyim. Tecrübelileriniz vardır, teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 22-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logo fiyatı her ile göre değişir. istanbul da 5 liradır, kahramanmaraş ta 2,5 liradır. bulunduğunuz bölgeye göre, şehire göre fiyat belirlemelisiniz. ilde bulunan ajanslardan bilgi alabilirseniz daha iyi olur. çevrenizdeki grafiker arkadaşlarınız logo da ne kadar fiyat belirleniyor bilirler.
Bu mesajdan alıntı yap
oguzaybar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguzaybar

Grafiker / İzmir

Alt 22-08-2011 #3
Ben fiyat belirlerken müşterinin kalitesine ve ne istediğine bakarım. Örnek olarak bir firma gelir, alt seviyedendir, "ya bize bi logo yapsana der" uğraşma dereceme göre 50 ile 100 TL arasında para alırım ama hızlıca template tarzı bi logo yaparım. Başka bir müşteri vardır. Kurumsal bir firmadır ve finansmanında sıkıntısı yoktur. Yaratıcı bir şeyler ister 150 USD ile 400 USD'a kadar çıkabilirsin. Tabi yapacağın logo özgün olmalı.
Bu mesajdan alıntı yap