Logo type çalışmalarım -9- grafiker değilim

Logo Tasarımları - Logo type çalışmalarım -9- grafiker değilim ...

hendorfine667 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hendorfine667

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 29-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafideal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 29-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım grafiker değilim demişsinde pardon ama uzaylımısın Logo type çalışmalarım -9- grafiker değilim)) grafik tasarımla alakası olmayan biri bu kadarını yapamaz. genel olarak web e hitap eden iconlar sanırım sende ağırlıklı olarak web tasarım işiyle uğraşıyorsun.iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
melekru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melekru(32)

Grafiker / Antalya

Alt 29-12-2008 #3
hazır logoları andırdı bana da ilk bakışta

emeğinize sağlık iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2008 #4
ne iş yapıyorsunuz, bu logoları ne için yaptınız? meraktan sordum güzeller çünkü.
Bu mesajdan alıntı yap
DURU_SU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DURU_SU

Grafiker

Alt 29-12-2008 #5
Grafiker değilim yazmışsınız, grafiker olmak istiyorum falan diyede belirtmemişsiniz. Bu firmalar neden size logo çalışması yaptırdılar. Grafiker olmadığınız halde kapınızın üzerinde bir Grafik tabelası mı var acaba? Çalışmalarınızı buraya koymanızın nedeni nedir peki grafikerlerin grafiker olmayan birinden feyz almalarını sağlamak mı?

Cerrah değilim ama bir ameliyat yapsam mı acaba? Zevk olsun diye. Hoş olur mu sizce?

Lütfen herkes kendi işine baksın. Uygulama yapabilmekle iki program öğrenmekle olmuyor bu işler. YARATABİLMEK ÖNEMLİ.
Bu mesajdan alıntı yap
hendorfine667 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hendorfine667

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 29-12-2008 #6
durusu hanımcım grafiker olunmaz doğulur dicem olmıcak.......benden feyz almak istiyorsanız diğer diğer çalışmalarıma bakabilirsiniz..........amacım kusurlarımı gidermek mesela cool media playeri gerçekci yapamadığımı düşünmüştüm şimdi sen bana deseydinki mesela birazdaha blur ekleseydin falan tarzında yazsaydın saten feyz almana gerek kalmazdı diye düşünüyorum.....ben bunların yetersiz olduğunu ve hatta basit olduğunu düşünüyorum amacım hava atmak değil..........eğer sen mükemmel olduğunu düşünüyorsan ben öyle düşünmüyorum yaratmak nedemek bu logoları çaldğımımı dşündün yoksa Logo type çalışmalarım -9- grafiker değilim
Bu mesajdan alıntı yap

DURU_SU

Grafiker

Alt 29-12-2008 #7
durusu hanımcım grafiker olunmaz doğulur dicem olmıcak.......benden feyz almak istiyorsanız diğer diğer çalışmalarıma bakabilirsiniz..........amacım kusurlarımı gidermek mesela cool media playeri gerçekci yapamadığımı düşünmüştüm şimdi sen bana deseydinki mesela birazdaha blur ekleseydin falan tarzında yazsaydın saten feyz almana gerek kalmazdı diye düşünüyorum.....ben bunların yetersiz olduğunu ve hatta basit olduğunu düşünüyorum amacım hava atmak değil..........eğer sen mükemmel olduğunu düşünüyorsan ben öyle düşünmüyorum yaratmak nedemek bu logoları çaldğımımı dşündün yoksa Logo type çalışmalarım -9- grafiker değilim

Grafiker değilseniz benim gibi bu mesleğe 15 yılını vermiş biri ile bu konuda hiç tartışmaya girmeyin derim.

Tabikide çalışmalarınız yetersiz, tabikide hem grafiker olmayıp hemde çalışmalarınızın mükemmel olduğunu düşünmeyeceksiniz öyle yaparsanız bu kadarı da pes doğrusu derim. Kullandığınız ikonların versiyonlarını bu gibi sitelerden bedava almayanı dövüyorlar.

Neden yorum istiyorsunuz ki? Ne işinize yarayacak Grafiker değilsiniz öyle değil mi? Bırakında bu yolda ilerleyenlere yapalım yorumumuzu bu işten onlar ekmek yiyecekler.

Tekrar söylüyorum Herkes kendi işine baksın.

Ben Cerrah olmadığım için ameliyat yapmıyorum. Cerrahların forumlarındada yaptığım katliamın fotoğraflarınıda yayınlamıyorum.

Bilmem anlatabildim mi?
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2008 #8
bence bir yanlış anlama aldı başını gidiyor... Arkadaş galiba grafiker değilim derken, gelişiyorum manasına getirdi... duru su herkes kendi işini yapsın dedi... iki taraf da haklı ve iki tarafa da dokunan birşey yok aslında relax arkadaşlar. Logo type çalışmalarım -9- grafiker değilim
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-12-2008 #9
Kurallarımız gereği, başlık altındaki konulara paylaşım ile alakalı olmayan yorumlar yapmak konuyu dağıtacak ve forumda karmaşa yaratacaktır. Lütfen konu ile alakalı olmayan düşüncelerinizi bu konulara ait bölümlerde yeni konu açarak paylaşınız.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

DURU_SU

Grafiker

Alt 29-12-2008 #10
Kurallarımız gereği, başlık altındaki konulara paylaşım ile alakalı olmayan yorumlar yapmak konuyu dağıtacak ve forumda karmaşa yaratacaktır. Lütfen konu ile alakalı olmayan düşüncelerinizi bu konulara ait bölümlerde yeni konu açarak paylaşınız.
Forum kurallarınızda konu ile ilgili böyle bir maddeye rastlayamadım. Sadece konu ile alakası olmayan mesajlar demişsiniz fakat benimki tamda konu ile alakalı bir mesaj. Lütfen sizde böyle bir forumun yöneticisi olarak bu tarz olaylara prim vermeyiniz. Ve bu mesleği koruyunuz. Bu mesajı silebilirsiniz.

Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismalarim, degilim, grafiker, logo, type